PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Gamer Portable 2 Plus - Streamowanie na Wyższym Poziomie

Gamer Portable 2 Plus - Streamowanie na Wyższym Poziomie

Urządzenia przechwytujące firmy AVerMedia cieszą się wśród streamerów ogromną popularnością. Warto więc poznać najnowsze dzieło wspomnianej firmy, a konkretniej model Gamer Portable 2 Plus.

Gamer Portable 2 Plus firmy AVerMedia to niesamowicie przydatny sprzęt dla każdego, który chce streamować w wysokiej jakości, a jednocześnie nie ma ultra wydajnego komputera. Tak, dobrze przeczytaliście, producent tego urządzenia przechwytującego chwali się, że do jego obsługi i streamowania nawet w 4K nie jest wcale potrzebny najwydajniejszy zestaw komputerowy.

Warto koniecznie wspomnieć, że Gamer Portable 2 Plus transmituje i nagrywa rozgrywkę w Full HD przy 60 FPS - również w przypadku korzystania z konsoli.

Gamer Portable 2 Plus

O co z ciekawymi udogodnieniami? Korzystając z tego modelu... nie musimy w ogóle posiadać komputera! Dzięki trybowy PC-Free, jesteśmy w stanie nagrywać materiał bezpośrednio na kartę microSD. Sprytne, prawda?

Gamer Portable 2 Plus nie wymaga żadnych sterowników. Daje za to dostęp do dość rozbudowanego oprogramowania, dzięki któremu każdy streamer może urozmaicić swój kanał.

Gamer Portable 2 Plus

Wszystko brzmi pięknie, ale jak z ceną? Jest dość drogo, ale patrząc na możliwości tego urządzenia, kwota może być adekwatna. Wynosi bowiem ok. 950 zł. Gamer Portable 2 Plus od firmy AVerMedia będzie dostępny w sprzedaży na początku października b.r. Przyznać się, kto z Was planuje zakup i już odkłada pieniądze?

blog comments powered by Disqus
Gamer Portable 2 Plus - Streamowanie na Wyższym Poziomie