PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Gamer Portable 2 Plus - Streamowanie na Wyższym Poziomie

Gamer Portable 2 Plus - Streamowanie na Wyższym Poziomie

Urządzenia przechwytujące firmy AVerMedia cieszą się wśród streamerów ogromną popularnością. Warto więc poznać najnowsze dzieło wspomnianej firmy, a konkretniej model Gamer Portable 2 Plus.

Gamer Portable 2 Plus firmy AVerMedia to niesamowicie przydatny sprzęt dla każdego, który chce streamować w wysokiej jakości, a jednocześnie nie ma ultra wydajnego komputera. Tak, dobrze przeczytaliście, producent tego urządzenia przechwytującego chwali się, że do jego obsługi i streamowania nawet w 4K nie jest wcale potrzebny zaawansowany PeCet.

Warto koniecznie wspomnieć, że Gamer Portable 2 Plus transmituje i nagrywa rozgrywkę w Full HD przy 60 FPS - również w przypadku korzystania z konsoli.

Gamer Portable 2 Plus

O co z ciekawymi udogodnieniami? Korzystając z tego modelu... nie musimy w ogóle posiadać komputera! Dzięki trybowy PC-Free, jesteśmy w stanie nagrywać materiał bezpośrednio na kartę microSD. Sprytne, prawda?


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Gamer Portable 2 Plus nie wymaga żadnych sterowników. Daje za to dostęp do dość rozbudowanego oprogramowania, dzięki któremu każdy streamer może urozmaicić swój kanał.

Gamer Portable 2 Plus

Wszystko brzmi pięknie, ale jak z ceną? Jest dość drogo, ale patrząc na możliwości tego urządzenia, kwota może być adekwatna. Wynosi bowiem ok. 950 zł. Gamer Portable 2 Plus od firmy AVerMedia będzie dostępny w sprzedaży na początku października b.r. Przyznać się, kto z Was planuje zakup i już odkłada pieniądze?

Jakie karty graficzne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kart graficznych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które karty graficzne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITION ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITIONBest of the best!
2Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sprawdź sam
3ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini Ten ma niezłą cenę!
4Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Polecany model
5Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Kart Graficznych do 1000 zł

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Gamer Portable 2 Plus - Streamowanie na Wyższym Poziomie
Autor: Łukasz