PODPOWIEDZI:

Garmin Connect - dwa miliardy powodów do aktywnego świętowania

Garmin Connect - dwa miliardy powodów do aktywnego świętowania

Garmin Connect to miejsce, gdzie spotykają się aktywni z całego świata. Biegając, jeżdżąc na rowerze, pływając, pokonują codziennie ogromne odległości mierząc się z ograniczeniami własnego organizmu. Każdy kilometr pokonany przez użytkownika Garmin Connect jest na bieżąco rejestrowany i sumowany z dystansem pokonanym przez innych aktywnych. Tym sposobem zarejestrowani użytkownicy przekroczyli właśnie barierę 2 miliardów mil (ok. 3,22 mld km). Na osobę, która pomogła pokonać ten rekord czeka nowy sprzęt fitness od firmy Garmin. Pozostali użytkownicy również mogą liczyć na upominki i niespodzianki przygotowane przez producenta z okazji tego wydarzenia. Szczegóły już wkrótce na profilach http://twitter.com/garmin i http://www.facebook.com/Garmin

Niezależnie od rodzaju preferowanej dyscypliny, witryna Garmin Connect umożliwia zapis, monitorowanie i analizę danych treningowych, takich jak czas, dystans, prędkość, wysokość, spalone kalorie. Dane udostępniane są użytkownikom w formie przejrzystych wykresów i tabel, mogą oni również śledzić trasę swojego treningu na mapie.

Garmin Connect to również bardzo wygodne narzędzie pozwalające na planowanie treningów interwałowych, rozgrzewek, tworzenie szczegółowych zestawów ćwiczeń czy wyznaczanie tras z wykorzystaniem map. Plan treningu z łatwością można pobrać bezpośrednio na urządzenie Garmin i korzystać z niego podczas ćwiczeń. Garmin Connect pozwala również na tworzenie długofalowych celów i śledzenie postępów.

Garmin  Connect

Dzięki platformie społecznościowej Garmin Connect użytkownik zyskuje możliwość dzielenia się swoimi osiągnięciami i porównywania wyników z miłośnikami sportu z całego świata. Korzystając z doświadczenia milionów użytkowników, możemy sprawić, aby nasz trening był jeszcze bardziej efektywny.

Zapraszamy na https://connect.garmin.com/

blog comments powered by Disqus
Garmin Connect - dwa miliardy powodów do aktywnego świętowania