PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Sunker i niestraszne „miśki” z „suszarkami”

Sunker i niestraszne „miśki” z „suszarkami”

W dzisiejszych czasach posiadanie radia CB jest niemalże obowiązkiem każdego kierowcy, który odbywa częste podróże - te wynikające z charakteru pracy lub też z hobby. To dzięki tym urządzeniom użytkownicy dróg mają możliwość komunikowania się z innymi „mobilami”, wzajemnie informując się gdzie jest „zatwardzenie”, gdzie „suszą miśki” lub by ktoś „zjechał do marginesu”, bo jedzie „dyskoteka”.* Obecna od 10 lat na polskim rynku marka Sunker oferuje szereg urządzeń, dostosowanych do preferencji i kieszeni każdego „mobila”.

W Polsce CB radio zyskało popularność w połowie lat 90. XX wieku. To właśnie wtedy powstawały pierwsze plany wprowadzenia na rynek urządzeń CB oraz dedykowanego osprzętu marki Sunker, które finalnie zostały zrealizowane w roku 2002. Dystrybutorem marki Sunker na rynku europejskim jest firma Lechpol, której specjaliści nieustannie dbają o doskonałą jakość oferowanych produktów.

Sunker to marka, której produkty uprzyjemnią podróż każdego kierowcy. Flagowym towarem Sunkera są radia CB oraz anteny zapewniające czysty odbiór i duży zasięg. Dodatkowo marka oferuje głośniki i inne akcesoria do CB. Produkty wyróżniają się nowatorskim wyglądem oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. W ofercie znajdą coś dla siebie zarówno osoby, które potrzebują dobrej jakości sprzętu wyposażonego w podstawowe funkcje, jak też ci, którzy oczekują zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Dla zwolenników prostszych modeli powstało CB radio Sunker Elite One URZ0235, które znakomicie spełnia swoje podstawowe funkcje – zapewnia dwukierunkową łączność z bardzo dobrą jakością audio. Urządzenie zajmuje niewiele miejsca, a dzięki swojej prostocie jest bardzo łatwe w obsłudze. Na płycie czołowej umieszczono pokrętło blokady szumów SQ, dwa przyciski przełączania kanałów oraz włącznik ON/OFF wraz z regulacją siły głosu. Z tyłu znajduje się gniazdo antenowe i gniazdo na dodatkowy głośnik. Sugerowana cena detaliczna: 160 zł.

su

Użytkownikom, którzy wymagają od CB radia zdecydowanie więcej Sunker poleca model Elite Five URZ0243. Urządzenie to wyróżnia się nowatorskim wyglądem, który podkreśla duży wyświetlacz LCD. Niezaprzeczalną zaletą tego modelu jest to, iż doskonale pasuje do wnętrz wielu samochodów, gdyż wyświetlacz może być podświetlony w sześciu różnych kolorach. Dodatkowo użytkownik ma możliwość wyboru jednego z trzech poziomów natężenia światła. Radio posiada wiele rozbudowanych funkcji m.in. ASQ - automatyczną blokadę zakłóceń. Zastosowana w urządzeniu funkcja Dual Watch pozwala na równoczesne monitorowanie dwóch kanałów, z czego jeden kanał jest podstawowy, zaś drugi jest kanałem podrzędnym.

Funkcja SCAN to przydatne w użytkowaniu radiotelefonów narzędzie, które pozwala na automatyczne wyszukiwanie w ciągłym paśmie aktywnych sygnałów. W momencie ich wykrycia funkcja SCAN zatrzymuje się na nim na wcześniej ustawiony czas. Radio zaprogramowane jest na popularnym kanale 19, z opcją szybkiego dostępu do kanału 9 (ratunkowego). Dodatkowo urządzenie zostało zabezpieczone filtrami m.in. ANL odpowiedzialnym za automatyczną redukcję szumów pochodzących od urządzeń zapłonowych wytwarzających impulsowo wysokie napięcie. Sugerowana cena detaliczna: 299 zł.

blog comments powered by Disqus
Sunker i niestraszne „miśki” z „suszarkami”