PODPOWIEDZI:

Eleganckie etykiety dla każdego!

Eleganckie etykiety dla każdego!

DYMO, lider w segmencie druku etykiet na żądanie, wprowadził na polski rynek swój najnowszy model w rodzinie urządzeń przenośnych. DYMO LabelManager 160 to wygodne narzędzie umożliwiające szybki wydruk profesjonalnych opisów. Dzięki relatywnie niskiej cenie drukarki, tworzenie eleganckich etykiet samoprzylepnych możliwe jest teraz praktycznie w każdym biurze czy domu. Wydrukowane opisy idealnie nadają się do oznaczania teczek, książek, dokumentów, nośników danych czy mebli.

Tegoroczna nowość DYMO powstała jako odpowiedź na oczekiwania stale rosnącej grupy użytkowników drukarek etykiet w biurach i domach. – Prowadzone przez nas badania konsumenckie dowodzą, że osoby te cenią sobie rozwiązania charakteryzujące się wydajnością, wygodą stosowania i atrakcyjną ceną – podkreśla Agnieszka Dyktyńska, Trade Marketing Manager w Newell Rubbermaid Poland, odpowiedzialna za rozwój marki DYMO na rynkach Europy Wschodniej.

Aby wydrukować etykietę przy użyciu DYMO LabelManager 160, wystarczy uruchomić drukarkę, wprowadzić żądany tekst i jego format, a następnie wcisnąć przycisk drukowania. Wszystko zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Najnowsze rozwiązanie DYMO oferuje bezproblemowe wprowadzanie tekstu za pomocą klawiatury w standardowym układzie komputerowym (QWERTY); umożliwia także szybkie formatowanie etykiet dzięki dotykowym klawiszom skrótów, pozwalającym na włączenie funkcji: pogrubienia, kursywy, podkreślenia, zmiany rozmiaru tekstu i drukowania w pionie. Z kolei profesjonalny wygląd i przejrzystość etykiet można uzyskać dzięki ponad 200 symbolom i clipartom, a popularne symbole wprowadza się poprzez klawisze szybkiego dostępu. Dodatkowo, duży wyświetlacz LCD pozwala na podgląd etykiety przed jej wydrukowaniem.

DYMO LabelManager 160

Obecnie DYMO LabelManager 160 jest dostępny w zestawie z trzema taśmami D1 w specjalnej cenie promocyjnej.

Do funkcjonalności DYMO LabelManager 160 należą również:

• Możliwość formatowania etykiety z użyciem 6 rozmiarów czcionek, 8 stylów tekstu, 4 obramowań i podkreślenia;

• Funkcja automatycznego wyłączania drukarki, gdy ta ostatnia nie jest używana;

• Opcja ponownego drukowania ostatniej etykiety;

• Zasilanie przez 6 baterii AAA (niedołączone) lub zasilacz AC (sprzedawany osobno);

• Druk za pomocą taśm DYMO D1 o szerokościach 6, 9 i 12 mm (druk termosublimacyjny, bez konieczności zakupu dodatkowego tuszu czy tonera); w zestawie startowym znajduje się kaseta z białą taśmą 12 mm do czarnego nadruku;

• Okres gwarancji: 2 lata + dodatkowy 1 rok po zarejestrowania produktu przez użytkownika na stronie www.dymo.com.

blog comments powered by Disqus
Eleganckie etykiety dla każdego!