PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie płyty główne pod AM4 |TOP 5|

GIGABYTE Aivia Xenon – połączenie myszy z touchpadem

GIGABYTE Aivia Xenon – połączenie myszy z touchpadem

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych, kart graficznych oraz akcesoriów komputerowych, ma przyjemność zaprezentować nowy, innowacyjny produkt Aivia Xenon – połączenie myszy i touchpada. Aivia Xenon to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które zostało wprowadzone do sprzedaży. Urządzenie może być wykorzystywane zarówno jako bezprzewodowa wielodotykowa mysz lub jako przenośny touchpad. Do przełączania się pomiędzy trybami służy specjalny przycisk, umieszczony z boku obudowy. Wysoka ergonomia i szeroka funkcjonalność sprawiają, że Xenon to doskonała alternatywa dla klasycznych myszy, która gwarantuje użytkownikom znacznie większą swobodę i możliwości.

W trybie myszy wykorzystywany jest precyzyjny, laserowy sensor wspierany przez system dotykowy z obsługą gestów, który świetnie sprawdza się w trakcie przeglądania stron internetowych. Dodatkowym plusem jest opcja personalizacji urządzenia, w tym gestów, za pomocą dołączonego oprogramowania GIGABYTE. Aivia Xenon zapewnia również wsparcie dla technologii GIGABYTE Free-Scrolling, poprawiającej efektywność przeglądania plików. Po przełączeniu w tryb touchpad, Xenona można używać tak, jak standardowego touchpada znanego z laptopów, z tą jednak przewagą, że jest to urządzenie kompaktowe i w pełni przenośne. Dzięki temu zyskujemy prawdziwą, niczym nieograniczoną swobodę pracy praktycznie w dowolnym miejscu – na kanapie w salonie, w restauracji czy w biurze. Kolejnym atutem zaprezentowanego rozwiązania GIGABYTE jest oprogramowanie Aivia Painter, które pozwala za pomocą Xenona na proste i intuicyjne malowanie obrazów na ekranie komputera.

GIGABYTE Aivia Xenon

Przekonaj się o zaletach i rewelacyjnej funkcjonalności najnowszego produktu GIGABYTE – wybierz Aivia Xenon – jedyne w swoim rodzaju połączenie myszy z touchpadem.

Podstawowe funkcje

• Pierwsze na świecie urządzenie łączące funkcjonalność myszy i touchpada

• Technologia GIGABYTE Free-Scrolling

• Intuicyjna obsługa gestów – Muliti-touch

• Duży zasięg działania – do 10 metrów

• Dołączone oprogramowanie do malowania – Aivia Painter

blog comments powered by Disqus
GIGABYTE Aivia Xenon – połączenie myszy z touchpadem
Autor: Łukasz