PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telefon do 2500 złotych?

myPhone DECO - kiedy funkcjonalność spotyka elegancję

myPhone DECO - kiedy funkcjonalność spotyka elegancję

myPhone DECO – to nowy etap w działalności lidera prostych rozwiązań w telekomunikacji oraz jego odpowiedź na zmieniające się gusty i rosnące oczekiwania klientów. myPhone zdecydowanie postawił na design. Ten nieskomplikowany telefon komórkowy może być eleganckim atrybutem osób o wyjątkowej wrażliwości estetycznej, które lubią otaczać się ładnymi, stylowymi przedmiotami.

myPhone DECO jest najnowszym produktem z serii myPhone Simple Life – serii urządzeń o prostej funkcjonalności i przyjaznych dla użytkownika. Wyróżnia go jednak elegancki, wyszukany design, podążający za najnowszymi światowymi trendami w tej dziedzinie, a nawet je wytyczający. Wzór użytkowy tego telefonu znalazł się w finale tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu IF Product Design Awards.

Elegancka obudowa myPhone DECO wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Jej górna część pokryta została czarnym, błyszczącym lakierem fortepianowym, dolna natomiast jest w kolorze perłowoszarym, matowym. Telefon prezentuje się szczególnie interesująco w połączeniu z ładowarką biurkową. Widać, że te dwa elementy już na etapie projektu były traktowane jako jedna całość i uzupełniają się pod każdym względem. Oprócz oczywistych walorów estetycznych, ma to swój wymiar funkcjonalny – by naładować telefon wystarczy go po prostu odłożyć do bazy.

Kolorowy wyświetlacz charakteryzuje się wysokim kontrastem. Dynamiczne, obrazkowe menu jest proste i czytelne, a jego obsługa dla każdego użytkownika jest bezproblemowa i intuicyjna.

myPhone DECO

myPhone DECO posiada wbudowany odbiornik radiowy, działający nawet bez konieczności podpinania słuchawek w charakterze anteny, a także latarkę diodową. Obie te funkcje, jak również blokada klawiatury i regulacja poziomu głośności telefonu sterowane są włącznikami z boku obudowy. Z tyłu obudowy znajdziemy dodatkowy przycisk. Służy do aktywacji funkcji SOS, ale można go przedefiniować do uruchamiania innych funkcji. Funkcjonalność DECO dopełniają zegar z alarmem, organizer, kalendarz i kalkulator.

Odseparowane od siebie klawisze są czytelnie opisane i wygodne w obsłudze. Klawiatura może „mówić”, wówczas po naciśnięciu klawisza usłyszymy jego nazwę, czytaną wyraźnym, kobiecym głosem.

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 900 mAh pozwala na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów lub do 9 dni działania telefonu w stanie czuwania.

Sugerowana cena detaliczna myPhone DECO wynosić będzie 229 złotych brutto. Już w lipcu telefon pojawi się w salonach sieci PLAY, dostępny w abonamencie już od 1 zł.

myPhone DECO objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
myPhone DECO - kiedy funkcjonalność spotyka elegancję
Autor: Łukasz