PODPOWIEDZI:

Kolejny smartfon dla graczy - Nubia Red Devil

Kolejny smartfon dla graczy - Nubia Red Devil

Wygląda na to, że powstaje nowa gałąź na rynku telefonów - smartfony do gier. Kolejna firma ogłosiła, że zamierza taki model wprowadzić. Czy da radę powalczyć z Razer Phone czy nadchodzącym Black Shark?

Smartfony przez ostatnie lata wyparły masę innych urządzeń, gdyż mają coraz to więcej zastosowań. Dla wielu stanowią także przenośną konsolę. Producenci widzą ten trend i decydują się na wprowadzanie gamingowych smartfonów.

Liderem na tym rynku jest Razer Phone, ale sytuacja może się zmienić - jego konkurentem będzie Black Shark. Pojawiły się jednak informacje o kolejnym smartfonie dla graczy.

Jest to Nubia Red Devil. Producent już 19 kwietnia zorganizuje konferencję, na której poznamy więcej szczegółów na temat tego urządzenia. Co wiemy na obecną chwilę? Najprawdopodobniej smartfon zostanie wyposażony w Snapdragona 845 i aż 8 GB pamięci RAM. Ekran ma być podobny do tego z Razer Phone, czyli proporcje 18:9 i częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz.

Warto przypomnieć, że już na targach MWC 2018 pojawił się prototyp smartfona do gier od Nubii, która podlega firmie ZTE.

Źródło: Gizmochina

blog comments powered by Disqus
Kolejny smartfon dla graczy - Nubia Red Devil