PODPOWIEDZI:

Nowe zdjęcie Xiaomi Black Shark

Nowe zdjęcie Xiaomi Black Shark

W internecie pojawiło się nowe zdjęcie i teaser, które dotyczą smartfona do gier Xiaomi Black Shark. Wciąż nie wiemy wszystkiego o tym modelu, ale możemy już sporo wywnioskować. Szykuje się prawdziwy hit dla fanów gier w mobilnej wersji.

W ostatnim czasie pisaliśmy dla Was o gamingowym smartfonie Black Shark, który ma być poważną konkurencją dla Razer Phone. Jest już w zasadzie pewne, że smartfon będzie oferował wyświetlacz OLED, 8 GB pamięci RAM czy procesor Snapdragon 845.

Wiele osób jest jednak zaciekawionych jego wyglądem. W sieci pojawiło się nowe zdjęcie omawianego modelu. Zobaczcie sami.

black shark pierwsze zdjęcie

Jest też nowy teaser:

Xiaomi-Black-Shark teaser

Wygląda dość nietypowo, prawda? Black Shark umieszczony jest w dość oryginalnej obudowie, która zapewne pełni rolę gamepada. Zauważyć można podwójną kamerę. Z tyłu nie widać natomiast czytnika linii papilarnych - najprawdopodobniej będzie on na ekranie. Jeżeli chodzi o kolorystykę, to zdecydowano się na połączenie czerni z zielonymi elementami - zupełnie jak w produkcie Razera.

Wracając do obudowy z kontrolerem, jest ona dość spora. Razem z nią, Black Shark będzie właściwie mobilną konsolą. Zaimplementowanie gamepada musiało z tym się wiązać, choć dobrze, że będzie można ją w każdej chwili odczepić i cieszyć się smartfonem w smukłej, naturalnej odsłonie.

Warto przypomnieć, że Black Shark w wynikach benchmarku AnTuTu, osiągnął 270 680 pkt. Razer Phone dla porównania zdobył 179 377 punktów.

Już 13 kwietnia dowiemy się więcej o tym nietuzinkowym smartfonie dla graczy.

Źródło: Droidholic via gsmarena

blog comments powered by Disqus
Nowe zdjęcie Xiaomi Black Shark