PODPOWIEDZI:

Xiaomi Blackshark - Konkurencja dla Razer Phone!

Xiaomi Blackshark - Konkurencja dla Razer Phone!

Świat obiegła informacja o nowym smartfonie do Xiaomi! Chińczycy przygotowali urządzenie przeznaczone w głównej mierze dla graczy. Czy pozycja Razer Phone'a jest zagrożona? Czeka nas hit czy kit? Zapraszam!

Jak widzimy, rynek smartfonów dla graczy właśnie się poszerza o nowe urządzenie! Najpierw niemałe zainteresowanie wzbudził smartfon Razera, a teraz przed naszymi oczami jawi się kolejna wschodząca gwiazda w tej materii. Ów gamingowy smartfon jest stosunkowo zbyt drogi jak na to, co jest w stanie nam zaoferować. Czy pod tym względem lepiej będzie w przypadku Xiaomi Blackshark?

Reklama Xiaomi Blackshark

Ten chiński producent słynie z idealnego wręcz stosunku jakości do ceny, a czasem jest w stanie nawet przełamać tę równowagę na korzyść ceny. Czy podobnie będzie w przypadku nowego telefonu? Miejmy nadzieję, bowiem całość zapowiada się nader interesująco. Wg najnowszych doniesień, smartfon zostanie wyposażony w:

  • procesor Snapdragon 845
  • grafika Adreno 630
  • 8 GB RAM
  • 32 GB ROM
  • wyświetlacz o rozdzielczości 1080x2160 pikseli
  • system Android 8.0 Oreo

Solidne zestawienie, czyż nie? Ciekawostką jest pojawienie się tejże słuchawki w wynikach benchmarku AnTuTu, gdzie Xiaomi Blackshark osiągnął 270 680 pkt! Jest to nadzwyczaj pokrzepiające pamiętając, że Razer Phone osiągnął jedynie 179 377 punktów. Wynik ten zdecydowanie miażdży konkurenta, a nawet go deklasuje.

Prototyp

Teraz pozostaje nam liczyć na to, że cena wyjściowa okaże się niższa od oferowanej przez Razera. Co jednak z wyglądem? Czy zdjęcia, które rzekomo przedstawiają omawiane urządzenie są prawdziwe? Jeśli tak, to najpewniej będziemy mieli okazję obcować z czymś na wzór PSP od Sony lub Nintendo Switch. Zatem, nasuwa się pytanie, czy rzeczywiście będzie to stricte smartfon? Bardzo dużo krąży spekulacji na ten temat i ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć. Na obecną chwilę nie pozostaje nam nic innego, jak zaczekać na dalszy rozwój wydarzeń. Xiaomi Blackshark ma pojawić się pod koniec roku, więc im bliżej będziemy tego okresu, wówczas z pewnością dowiemy się więcej.

źródło: weibo

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Blackshark - Konkurencja dla Razer Phone!