PODPOWIEDZI:

Huawei stworzy smartfona do kopania kryptowalut!

Huawei stworzy smartfona do kopania kryptowalut!

Interesujesz się kopaniem kryptowalut? Firma Huawei będzie miała świetną propozycję, bowiem pracuje nad mobilnym urządzeniem, które pozwoli na możliwe wzbogacenie się! Czy czeka nas pojawienie się pierwszego smartfona tego typu i małej rewolucji na rynku? Zapraszam do lektury!

Temat kryptowalut jest dosyć głęboki i niełatwo jest się weń zanurzyć. Zainteresowanie tego typu walutą zawdzięczamy w głównej mierze Bitcoinowi. Rzec by można, że to właśnie od niego wszystko się zaczęło, a obecnie powoli nabiera ogólnoświatowego rozpędu. Osoby zainteresowane tematem powinny być zaciekawione faktem, iż Huawei planuje stworzyć smartfona, który pozwoli na owe "kopanie".

Huawei

Wiecie co to jest "blockchain"? Jest to nic innego jak zdecentralizowany i rozproszony rejestr transakcji, który w głównej mierze odporny jest na ataki hackerskie. Jednakże, do obsługi aplikacji działających na zasadzie "blockchain", potrzebny jest odpowiedni system operacyjny, który w zanadrzu posiada Sirin Labs. Jednak, co to ma wspólnego z firmą Huawei?

Huawei P10

Wspomniany producent urządzeń mobilnych jest bodaj trzecią siłą na rynku w kwestii produkcji smartfonów. Grzechem byłoby nie skorzystać z tak solidnej pozycji i nie stworzyć dobrego smartfona, który oparty będzie na systemie operacyjnym Sirin Labs. Ten z kolei pozwoli na zarządzanie kryptowalutą. Zainteresowanych omawianym dzisiaj tematem stale przybywa, dlatego należy jak najlepiej wykorzystać sytuację i stworzyć coś na miarę tej niszy. Co powiecie na smartfona opartego na całkowicie innym systemie niż Android?

Huawei Blockchain

Brzmi nader interesująco, ale na obecną chwilę nie wiemy praktycznie nic na jego temat. Na ten moment możemy opierać się jedynie na podstawie wycieków, które pojawiły się w sieci. Pewnikiem jest, że słuchawka zostanie wyposażona w system SIRIN OS. Co więcej, z niektórych informacji dowiedzieć się możemy, iż ów system będzie działał w kooperacji z Androidem od Google'a, co dawałoby pełen wachlarz możliwości. Na koniec powiem, że samo Sirin Labs pracuje nad autorskim smarffonem, który już został wyceniony na 1000 dolarów! Czy szykuje nam się gratka dla wielbicieli kopania kryptowalut? Komentarze są do Waszej dyspozycji!

źródło: Bloomberg

blog comments powered by Disqus
Huawei stworzy smartfona do kopania kryptowalut!