PODPOWIEDZI:

Postaw na ochronę Twojego smartfona!

Postaw na ochronę Twojego smartfona!

Kajaki, żagle, windsurfing… zbliża się lato, a wraz z nim wakacje i sezon na sporty wodne. A Ty pewnie zastanawiasz się co zrobić ze swoim telefonem podczas aktywnego wypoczynku.

Niewykluczone, że dla bezpieczeństwa telefonu zdecydujesz się zostawić go w domu, hotelu czy ośrodku wypoczynkowym. Być może, po dłuższym namyśle, pełny obaw zabierzesz go jednak ze sobą, po czym nieustannie zmuszony będziesz osłaniać urządzenie przed wodą, piaskiem i kurzem. Tylko po co komplikować sobie życie?

Firma Cellular Line oferuje idealne rozwiązanie na wakacje, jakim jest wodoodporne etui VOYAGER. Nie tylko ochroni Twój smartfon, lecz także umożliwia jego obsługę podczas opalania czy zabawy w wodzie. Rób zdjęcia nurkując, pisz SMSy bawiąc się z dzieckiem na plaży, po prostu korzystaj z wakacji nie martwiąc się o swój telefon!

Cellular Line VOYAGER

Cellular Line to wiodący producent akcesoriów dedykowanych kategorii GSM. Produkty tej marki cechuje nie tylko wysoka jakość wykonania, ale też nowoczesny, włoski design i innowacyjność, będące odpowiedzią na różne potrzeby wymagających Klientów. Wodoodporne etui VOYAGER to z pewnością obowiązkowy „must have” sezonu dla osób, które pragną korzystać ze swojego telefonu podczas aktywnego wypoczynku.

Dzięki VOYAGEROWI korzystanie ze wszystkich funkcjonalności telefonu staje się możliwe bez konieczności każdorazowego wyciągania go z etui. Model Voyager wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących stuprocentową wodoszczelność oraz odporność na zniszczenie telefonu. Etui dostępne jest w trzech kolorach: czarnym, białym oraz różowym, a dodatkowy pasek na szyję zapewnia jego bezpieczne i wygodne mocowanie. Etui kompatybilne jest z małymi, średnimi oraz dużymi smartfonami obecnymi na polskim rynku.

blog comments powered by Disqus
Postaw na ochronę Twojego smartfona!