PODPOWIEDZI:

Najlepszej jakości dźwięk w Twoich uszach dzięki nowym słuchawkom Fidelio M1 firmy Philips

Najlepszej  jakości dźwięk w Twoich uszach dzięki nowym słuchawkom Fidelio M1 firmy Philips

Philips daje wyraz swojej obsesji na punkcie dźwięku i wprowadza najbardziej poruszające obecnie doznanie w tej dziedzinie. Pół wieku doświadczenia w kwestii akustyki słuchawek wydało owoce w postaci nowych słuchawek Fidelio M1. Jest to drugi, po zaprezentowanym we wrześniu 2011 r. modelu Fidelio L1, produkt z kolekcji najwyższej klasy słuchawek Fidelio. Czyste, szczegółowe odtwarzanie dźwięku, dynamiczne basy oraz lekki, solidny i stylowy wygląd Fidelio M1 pozwalają cieszyć się muzyką zgodnie z intencją artysty.

Dźwięk HD w słuchawkach Philips Fidelio M1 powstaje dzięki 40-milimetrowym przetwornikom neodymowym, które zapewniają bogate brzmienie basów i pozwalają usłyszeć największe subtelności Twoich ulubionych utworów. Ponadto zamknięta konstrukcja akustyczna z systemem Bass Reflex System (BRS) zapewnia doskonałą izolację szumów oraz kontrolowane, dynamiczne basy, które sprawiają, że możesz usłyszeć każdy bit i każdy instrument tak dokładnie, jak chciał tego muzyk.

Elementy nauszne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wyrazisty, dokładny dźwięk z minimalnym rezonansem i drganiami. Wszystko to dzięki podwójnej warstwie poduszek, które sprawiają, że dźwięk jest dokładny i szczegółowy oraz wolny od jakichkolwiek zakłóceń.

Philips Fidelio M1

Słuchawki Philips Fidelio M1 są trwałe i zapewniają stały komfort, co oznacza, że możesz cieszyć się muzyką bez końca. Luksusowe piankowe poduszki, wykonane z oddychających materiałów, dopasowują się do kształtu ucha i zapobiegają naciskom oraz poczuciu gorąca, dzięki czemu nie tylko zapewniają wyjątkowy dźwięk, ale i optymalny komfort noszenia. Lekki projekt uzyskano dzięki starannie wybranym materiałom, takim jak aluminiowe elementy nauszne oraz pałąk z prawdziwej skóry, co sprawia, że te słuchawki są jednocześnie trwałe i wygodne oraz pozwalają się cieszyć dźwiękiem w najlepszy możliwy sposób.

Słuchawki Philips Fidelio M1 posiadają w przewodzie pilota, który umożliwia w prosty sposób zarządzanie rozmowami telefonicznymi i muzyką.

Rekomendowana cena detaliczna brutto wynosi 899 PLN Produkt dostępny w sprzedaży od lipca br. w wybranych sklepach

blog comments powered by Disqus
Najlepszej jakości dźwięk w Twoich uszach dzięki nowym słuchawkom Fidelio M1 firmy Philips