PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Czy da się wymienić kartę graficzną w laptopie? Sprawdziliśmy to!

Nowe Myszki ZOWIE dla e-Sportowców!

Nowe Myszki ZOWIE dla e-Sportowców!

Mysz to istotne narzędzie w ręku każdego gracza! To od tego elementu zależy czy w danym tytule odniesiemy zamierzony sukces czy też nie. Zwłaszcza jeśli mówimy o profesjonalnym e-Sporcie, który coraz więcej osób bierze już na poważnie i traktuje niczym prawowitą dyscyplinę sportową. Jesteście ciekawi co ma dla nasz ZOWIE? Serdecznie zapraszam!

Przy zakupie profesjonalnego sprzętu do grania, nie można nie pomyśleć również o urządzeniach wskazujących jakimi jest klawiatura oraz myszka. Zarówno w przypadku klawiatury jak i myszki stajemy przed wyborem produktu o różnych właściwościach, który w zależności od potrzeb jest kierowany w stronę konkretnego użytkownika. Bowiem, każdy z nas ma różne preferencje, za pomocą których się kieruje przy zakupie. Co możemy wybrać?

biała myszka gamingowa


Kupujesz płytę główną lub kartę graficzną od ASUS-a? Dostaniesz zwrot w kwocie do 500 złotych!


W sieciach sklepowych możemy dostrzec w sprzedaży gryzonie cechujące się sensorem optycznymi lub laserowymi. Opcjonalnie możemy jeszcze wybrać mysz bezprzewodową, ale tej nie można polecić pełnoprawnym graczom z przyczyn wiadomych. Co ma dla nas ZOWIE? Ta dobre znana nam firma przygotowała dwie designerskie myszki gamingowe o błyszczącej i do tego śnieżnej powierzchni, która została zaprojektowana pod praworęcznego gracza. Mowa tutaj o modelach: ZOWIE EC1-A i ZOWIE EC2-A.

pełnoprawna mysz gamingowa od benq


Szukasz niedrogiej myszki do grania? Co powiesz na ten produkt?


Obydwie myszki podłączymy w błyskawiczny sposób do naszego komputera poprzez przewód o gumowanej charakterystyce, który z jednej strony zakończony jest wtyczką USB. Sensor jaki został użyty w tym modelu to optyk -Pixart PMW3310, który to wyróżnia się maksymalną rozdzielczością pracy wynoszącą 3200 dpi. Ponadto, producent umożliwił nam regulację szybkości USB Rate w zakresie 125/500/1000 Hz. Obydwa gryzonie wyposażone są w 5 przycisków fizycznych plus rolkę.

typy chwytu myszki dla graczy


Ekspresy do Kawy

Zapytacie pewnie, czym się różnią wymienione myszki? Odpowiedź jest dosyć prosta... rozmiarem! Model "EC1" jest skierowany do osób o dłoni mieszczącej się w standardach pod względem wielkości, zaś "EC2" dla osób o nieco większej dłoni lub też ludzi, którzy po prostu lubią "duże myszki" ;) Jak cenowo stoję zaprezentowane gryzonie? Koszt zakupu jednego z tych urządzeń to wydatek rzędu ok. 280 złotych, co może delikatnie odstręczać niektórych z potencjalnych nabywców. Jednakże, nie ma się co zrażać zbytnio od zakupu, bowiem mamy tutaj do czynienia z pełni profesjonalnym produktem ze swojej kategorii, który przez dłuższy okres czasu będzie nam wiernie służył! Co Wy na to? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Nowe Myszki ZOWIE dla e-Sportowców!