PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nowe Myszki ZOWIE dla e-Sportowców!

Nowe Myszki ZOWIE dla e-Sportowców!

Mysz to istotne narzędzie w ręku każdego gracza! To od tego elementu zależy czy w danym tytule odniesiemy zamierzony sukces czy też nie. Zwłaszcza jeśli mówimy o profesjonalnym e-Sporcie, który coraz więcej osób bierze już na poważnie i traktuje niczym prawowitą dyscyplinę sportową. Jesteście ciekawi co ma dla nasz ZOWIE? Serdecznie zapraszam!

Przy zakupie profesjonalnego sprzętu do grania, nie można nie pomyśleć również o urządzeniach wskazujących jakimi jest klawiatura oraz myszka. Zarówno w przypadku klawiatury jak i myszki stajemy przed wyborem produktu o różnych właściwościach, który w zależności od potrzeb jest kierowany w stronę konkretnego użytkownika. Bowiem, każdy z nas ma różne preferencje, za pomocą których się kieruje przy zakupie. Co możemy wybrać?

biała myszka gamingowa


Kupujesz płytę główną lub kartę graficzną od ASUS-a? Dostaniesz zwrot w kwocie do 500 złotych!


W sieciach sklepowych możemy dostrzec w sprzedaży gryzonie cechujące się sensorem optycznymi lub laserowymi. Opcjonalnie możemy jeszcze wybrać mysz bezprzewodową, ale tej nie można polecić pełnoprawnym graczom z przyczyn wiadomych. Co ma dla nas ZOWIE? Ta dobre znana nam firma przygotowała dwie designerskie myszki gamingowe o błyszczącej i do tego śnieżnej powierzchni, która została zaprojektowana pod praworęcznego gracza. Mowa tutaj o modelach: ZOWIE EC1-A i ZOWIE EC2-A.

pełnoprawna mysz gamingowa od benq


Szukasz niedrogiej myszki do grania? Co powiesz na ten produkt?


Obydwie myszki podłączymy w błyskawiczny sposób do naszego komputera poprzez przewód o gumowanej charakterystyce, który z jednej strony zakończony jest wtyczką USB. Sensor jaki został użyty w tym modelu to optyk -Pixart PMW3310, który to wyróżnia się maksymalną rozdzielczością pracy wynoszącą 3200 dpi. Ponadto, producent umożliwił nam regulację szybkości USB Rate w zakresie 125/500/1000 Hz. Obydwa gryzonie wyposażone są w 5 przycisków fizycznych plus rolkę.

typy chwytu myszki dla graczy


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Zapytacie pewnie, czym się różnią wymienione myszki? Odpowiedź jest dosyć prosta... rozmiarem! Model "EC1" jest skierowany do osób o dłoni mieszczącej się w standardach pod względem wielkości, zaś "EC2" dla osób o nieco większej dłoni lub też ludzi, którzy po prostu lubią "duże myszki" ;) Jak cenowo stoję zaprezentowane gryzonie? Koszt zakupu jednego z tych urządzeń to wydatek rzędu ok. 280 złotych, co może delikatnie odstręczać niektórych z potencjalnych nabywców. Jednakże, nie ma się co zrażać zbytnio od zakupu, bowiem mamy tutaj do czynienia z pełni profesjonalnym produktem ze swojej kategorii, który przez dłuższy okres czasu będzie nam wiernie służył! Co Wy na to? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

Jakie myszki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu myszek z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które myszki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Zowie FK1+ Zowie FK1+Best of the best!
2SteelSeries Rival 300 SteelSeries Rival 300 Sprawdź sam
3Zowie EC1-A Zowie EC1-A Ten ma niezłą cenę!
4Razer DeathAdder Chroma Razer DeathAdder Chroma Polecany model
5Zowie FK2 Zowie FK2 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Myszek do CS:GO - Najlepsze Gamingowe Myszki 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nowe Myszki ZOWIE dla e-Sportowców!