PODPOWIEDZI:

Nowe Myszki ZOWIE dla e-Sportowców!

Nowe Myszki ZOWIE dla e-Sportowców!

Mysz to istotne narzędzie w ręku każdego gracza! To od tego elementu zależy czy w danym tytule odniesiemy zamierzony sukces czy też nie. Zwłaszcza jeśli mówimy o profesjonalnym e-Sporcie, który coraz więcej osób bierze już na poważnie i traktuje niczym prawowitą dyscyplinę sportową. Jesteście ciekawi co ma dla nasz ZOWIE? Serdecznie zapraszam!

Przy zakupie profesjonalnego sprzętu do grania, nie można nie pomyśleć również o urządzeniach wskazujących jakimi jest klawiatura oraz myszka. Zarówno w przypadku klawiatury jak i myszki stajemy przed wyborem produktu o różnych właściwościach, który w zależności od potrzeb jest kierowany w stronę konkretnego użytkownika. Bowiem, każdy z nas ma różne preferencje, za pomocą których się kieruje przy zakupie. Co możemy wybrać?

biała myszka gamingowa


Kupujesz płytę główną lub kartę graficzną od ASUS-a? Dostaniesz zwrot w kwocie do 500 złotych!


W sieciach sklepowych możemy dostrzec w sprzedaży gryzonie cechujące się sensorem optycznymi lub laserowymi. Opcjonalnie możemy jeszcze wybrać mysz bezprzewodową, ale tej nie można polecić pełnoprawnym graczom z przyczyn wiadomych. Co ma dla nas ZOWIE? Ta dobre znana nam firma przygotowała dwie designerskie myszki gamingowe o błyszczącej i do tego śnieżnej powierzchni, która została zaprojektowana pod praworęcznego gracza. Mowa tutaj o modelach: ZOWIE EC1-A i ZOWIE EC2-A.

pełnoprawna mysz gamingowa od benq


Szukasz niedrogiej myszki do grania? Co powiesz na ten produkt?


Obydwie myszki podłączymy w błyskawiczny sposób do naszego komputera poprzez przewód o gumowanej charakterystyce, który z jednej strony zakończony jest wtyczką USB. Sensor jaki został użyty w tym modelu to optyk -Pixart PMW3310, który to wyróżnia się maksymalną rozdzielczością pracy wynoszącą 3200 dpi. Ponadto, producent umożliwił nam regulację szybkości USB Rate w zakresie 125/500/1000 Hz. Obydwa gryzonie wyposażone są w 5 przycisków fizycznych plus rolkę.

typy chwytu myszki dla graczy


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Zapytacie pewnie, czym się różnią wymienione myszki? Odpowiedź jest dosyć prosta... rozmiarem! Model "EC1" jest skierowany do osób o dłoni mieszczącej się w standardach pod względem wielkości, zaś "EC2" dla osób o nieco większej dłoni lub też ludzi, którzy po prostu lubią "duże myszki" ;) Jak cenowo stoję zaprezentowane gryzonie? Koszt zakupu jednego z tych urządzeń to wydatek rzędu ok. 280 złotych, co może delikatnie odstręczać niektórych z potencjalnych nabywców. Jednakże, nie ma się co zrażać zbytnio od zakupu, bowiem mamy tutaj do czynienia z pełni profesjonalnym produktem ze swojej kategorii, który przez dłuższy okres czasu będzie nam wiernie służył! Co Wy na to? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Nowe Myszki ZOWIE dla e-Sportowców!