PODPOWIEDZI:

Krüger&Matz KM0001- odtwarzacz DVD czy jednak telewizor?

Krüger&Matz KM0001- odtwarzacz DVD czy jednak telewizor?

Marka Krüger&Matz; oferuje przenośne urządzenie KM0001, którego funkcje sprawiają, że jest to produkt idealny na długie godziny podróży. Oprócz możliwości odtwarzania wielu rodzajów plików z DVD, CD, pamięci USB i kart SD i MMC, urządzenie ma wbudowany tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

Wydłużone godziny podróży autem czy pociągiem mogą znudzić każdego. Podczas długich wakacyjnych wypadów nie każdy lubi też brak informacji o tym, co się dzieje na świecie lub w ulubionym serialu. A co jeśli nie wybieramy się do kilku gwiazdkowego hotelu wyposażonego w media, tylko na camping lub pod namiot? W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem będzie przenośny odtwarzacz DVD Krüger&Matz KM0001.

Przenośny odtwarzacz DVD Krüger&Matz posiada kolorowy, 9 calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 800x480 pikseli. Dzięki niemu oglądanie filmów, czy ulubionych programów telewizyjnych będzie doskonałą rozrywką w niezachwianej jakości.

Dzięki przenośnemu DVD Krüger&Matz KM0001 zachowamy także kontakt ze światem. A to dlatego, że urządzenie wyposażone jest w tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie MPEG4. Dzięki dołączonej antenie odbiór telewizji cyfrowej będzie możliwy zarówno podczas wyjazdów, jak też w domu po podłączeniu urządzenia do telewizora. Do zestawu dołączona jest także przejściówka gniazda antenowego, dzięki której do KM0001 można podłączyć dowolną antenę o lepszych parametrach, aby cieszyć się telewizją w cyfrowej jakości nawet w najdalszych zakątkach naszego kraju.

Krüger&Matz KM0001

Wbudowany akumulator pozwala na korzystanie z urządzenia przez 2 godziny. Jednak dzięki dołączonemu do zestawu zasilaczowi samochodowemu sprzęt można ładować w trakcie jazdy, bez konieczności przerywania odtwarzanego programu. Przenośne DVD Krüger&Matz potrafi odtwarzać wiele rodzajów popularnych formatów np. DVD, MPEG-4, DVIX, CD, HDCD, CD-R, CD-RW Picture CD zapisanych na nośnikach DVD, CD, pamięciach USB oraz kartach SD i MMC. Do produktu dołączony jest pilot zdalnego sterowania.

Sugerowana cena detaliczna: 550 zł.

blog comments powered by Disqus
Krüger&Matz KM0001- odtwarzacz DVD czy jednak telewizor?