PODPOWIEDZI:

Samsung GALAXY ROUND - innowacyjny smartfon z wklęsłym ekranem

Samsung GALAXY ROUND - innowacyjny smartfon z wklęsłym ekranem

Firma Samsung wciąż zaskakuje często wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Kolejnym z nich jest telefon Samsung GALAXY ROUND. Jest to pierwszy smartfon z giętkim ekranem, który nosi nazwę Super Flexible AMOLED. Dowiedzcie się więcej o tym niezwykłym urządzeniu.

Samsung GALAXY ROUND to pierwsze komercyjne urządzenie z nowym ekranem Super Flexible AMOLED w rozdzielczości full HD. Model wyposażono w wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD i przekątnej 5,7. Warto zauważyć, że smartfon ma grubość 7,9 mm i waży zaledwie 154 g. Dzięki takim rozwiązaniom telefon jest poręczny i bardzo wygodny w obsłudze.

Samsung GALAXY ROUND 2

Wygięty wyświetlacz to nie tylko innowacyjny wygląd. Dzięki niemu mamy bowiem dostęp do wielu nowych funkcji, a w tym Roll Effect, który pozwala użytkownikowi łatwo sprawdzić datę, godzinę, nieodebrane połączenia i stan baterii mając wyłączony ekran główny, a także Gravity Effect pozwalający na interakcję z wyświetlaczem poprzez jego przechylanie. Jest również funkcja Bounce UX, która z kolei umożliwia wygodne kontrolowanie odtwarzania muzyki – jednym ruchem możemy przejść do poprzedniego lub następnego utworu. Jest jeszcze Side Mirror - wystarczy lekko przechylić telefon, by dostać się do albumu zdjęciowego lub wideo.

Wyświetlacz telefonu jest odpowiednio duży i niezwykle funkcjonalny. Przydatna opcja One-Hand Operation pozwala nam przenieść najczęściej wykorzystywane kontrolki bliżej danej krawędzi ekranu. Multi Window daje natomiast możliwość wykonywania lub korzystania z wielu aplikacji na dużym ekranie urządzenia jednocześnie czy wymienianie pomiędzy nimi plików.

Samsung GALAXY ROUND

Samsung GALAXY ROUND jest dostępny na razie na rynku koreańskim w brązowej wersji kolorystycznej. Inne kolory pojawią się wkrótce.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY ROUND - innowacyjny smartfon z wklęsłym ekranem