PODPOWIEDZI:

MorphoSkins.pl - nowy wygląd telefonu

MorphoSkins.pl - nowy wygląd telefonu

Nowoczesne urządzenia mobilne mają coraz lepsze parametry, ale też jedną wspólną wadę: wszystkie wyglądają bardzo podobnie. Jak wyróżnić swój telefon spośród prawie 5 mld innych urządzeń? Spraw sobie skina!

Centrum Badania Opinii Społecznej przygotowało raport, z którego wynika, że w Polsce aż 86 proc. ludności posiada telefon komórkowy. Popularna komórka popularnością dorównała... pralce automatycznej.

  • Na rynku jest zaledwie kilka firm produkujących elektronikę użytkową. Problemem jest jednak to, że wszystkie te urządzenia są do siebie bliźniaczo podobne. Stąd pomysł, aby spersonalizować je tak, by były niepowtarzalne – uważa Paweł Laskowski, właściciel MorphoSkins.pl, sklepu internetowego, w którym użytkownicy mogą stworzyć swojego indywidualnego skina dla telefonu komórkowego, smartfona czy laptopa.

Metamorfoza sprzętu

Skiny umieszczone na sprzęcie mobilnym całkowicie zmieniają jego wygląd – zarówno przedniej, jak i tylnej obudowy. Telefon może nagle zyskać drapieżny wygląd dzięki skinowi z rysunkiem zwierzęcia, srebrny laptop może dzięki skinowi zmienić się w różowy. Liczba możliwości jest praktycznie nieograniczona – zależy od wyobraźni twórcy.

  • Klienci mogą sami projektować skiny - na przykład tworząc kolaż z własnych zdjęć czy grafik - przekonuje Paweł Laskowski.

Sklep internetowy MorphoSkins.pl udostępnia swoim użytkownikom kreator, dzięki któremu mogą projektować skiny i sprawdzać, jak będą się prezentować na wybranym sprzęcie. Użytkownicy mogą stworzyć grafikę ze zdjęć lub zaprojektować własny wzór. Mogą także skorzystać z gotowych zdjęć i grafik z galerii Morpho, których oferta jest bardzo szeroka.

  • Nasze wzory posiadają specjalną licencję do powielania i odsprzedaży – mówi właściciel MorphoSkins.pl. - Baza grafik jest na tyle rozbudowana, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie – dodaje.

Morpho Skiny

Skin to nie naklejka

W porównaniu ze zwykłą naklejką skiny są znacznie bardziej zaawansowane technologicznie.

  • Skiny Morpho produkowane są z materiałów koncernu 3M, który znany jest z wysokiej jakości produktów – zapewnia właściciel MorphoSkins.pl. - Przyklejając skina nie trzeba go podgrzewać suszarkami a klej aktywowany jest dociskiem i umożliwia przesuwanie skina po urządzeniu przed ostatecznym przyklejeniem folii – wylicza ekspert.

Możliwość repozycjonowania skina to przełomowe osiągnięcie. Dzięki temu każdy użytkownik sam bez problemu naklei skina we właściwym miejscu, równo i bez pęcherzy. Przesuwanie skina możliwe jest dzięki zastosowaniu technologii Comply, czyli specjalnych kanalików i mikro kulek w warstwie klejącej. Kulki zapewniają poślizg skina w czasie dopasowania. Podczas „ostatecznego” dociśnięcia kulki pękają i aktywują klej, a kanaliki pozwalają na ucieczkę powietrza z warstwy klejącej podczas naklejania.

Ochrona urządzenia

Morpho Skiny zmieniają nie tylko design telefonu, laptopa czy tabletu, ale stanowią także warstwę ochronną dla sprzętu.

  • Warstwa każdego skina Morpho pokryta jest dodatkowymi cienkimi warstwami polimeru, które chronią przed zarysowaniem zarówno grafikę, jak i sprzęt – mówi Paweł Laskowski. Warstwy ochronne są tak dobrane, aby dodatkowo podkreślały głębię kolorów grafiki i wzmacniały wrażenia wizualne.
blog comments powered by Disqus
MorphoSkins.pl - nowy wygląd telefonu