PODPOWIEDZI:

Słuchawki SteelSeries Siberia V2 Frost Blue już dostępne

Słuchawki SteelSeries Siberia V2 Frost Blue już dostępne

SteelSeries - wiodący producent profesjonalnego sprzętu dla graczy - poinformował o rozpoczęciu sprzedaży słuchawek Siberia v2 Frost Blue Headset. Najnowszy produkt firmy można już zamawiać w cenie 119,99 euro na stronie SteelSeries.

Siberia v2 Frost Blue Headset łączy w sobie docenianą przez testerów i użytkowników ergonomię i jakość dźwięku klasycznego modelu Siberia v2 z innowacjami wprowadzonymi w wersji Frost Blue:

Mroźne podświetlenie

Superjasne, błękitne diody LED, przeświecające przez zewnętrzną osłonę obu nauszników. Podświetlenie działa w sześciu różnych trybach, które mogą być powiązane ze zdefiniowanymi przez użytkownika aktywnościami lub grami. Do wyboru są: tryb aktywny (diody migające w rytm muzyki, dialogów, efektów audio), powolna pulsacja, szybka pulsacja, wysoka jasność, niska jasność lub brak podświetlenia

Siberia v2 Frost Blue Headset

Doskonały dźwięk i komfort

Słuchawki są nieprawdopodobnie lekkie i wygodne, a na dodatek zapewniają znakomity dźwięk - to efekt zastosowania w nich nowatorskiego pałąka, komfortowych nauszników pokrytych szarą skórą skrywających 50-mm głośniki, a także wysuwanego mikrofonu.

Mikrofon z funkcją aktywnego tłumienia hałasu

Model Siberia v2 Frost Blue wyposażony jest w inteligentny mikrofon z systemem aktywnego tłumienia wszelkich zbędnych dźwięków - skonstruowano go tak, by najlepiej przekazywał dźwięk głosu użytkownika. Gdy nie jest używany, można go jednym ruchem schować w nauszniku; wygodną kontrolę nad słuchawkami zapewnia pilot umieszczony na pokrytym podwójnym nylonowym oplotem kablu z wtyczką USB.

Słuchawki Siberia v2 Frost Blue Headset były testowane - i są na co dzień wykorzystywane - przez wielu utytułowanych graczy e-sportowych, w tym m.in. członków Team EG: Chrisa "HuK" Lorangera oraz Geoffa "iNcontroL" Robinsona.

blog comments powered by Disqus
Słuchawki SteelSeries Siberia V2 Frost Blue już dostępne