PODPOWIEDZI:

Tracer wchodzi do gry

Tracer wchodzi do gry

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje dwa nowe modele myszy zaprojektowane z myślą o graczach. Tracer Sniper, wyposażony w jeden z najlepszych sensorów laserowych na świecie, AVAGO 9500, oraz Tracer Pert z wysokiej klasy sensorem optycznym.

Tracer Sniper

Tracer Sniper to gryzoń, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy. Sensor laserowy AVAGO 9500 zapewnia najwyższą precyzję działania. Mysz oferuje 7 poziomów zmiany rozdzielczości – aż do 6000DPI! Dwa przyciski zmiany rozdzielczości (+/-) znacznie ułatwiają kontrolę i szybkie przechodzenie między poszczególnymi poziomami (800/1600/2000/2400/3200/5000/6000 DPI). Tracer Sniper jest również wyposażony w 9 programowalnych przycisków. Specjalnie przygotowana aplikacja umożliwia dopasowanie ustawień myszy do indywidualnych potrzeb. Ponadto 9 ciężarków o łącznej masie 25g pozwala na optymalne dostosowanie wagi kontrolera. (Waga przy pełnym obciążeniu to 130g, bez kabla.) Nakładki antypoślizgowe i ergonomiczny kształt sprawiają, że gryzoń dobrze leży w dłoni i zapewnia wygodę nawet podczas wielogodzinnych sesji przed komputerem. Dodatkowo, istnieje również opcja zmiany koloru podświetlenia myszy według preferencji użytkownika.

Tracer Sniper

Kolejną zaletą myszy Tracer Sniper jest atrakcyjna cena. Gryzoń jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 146 zł brutto. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjny.

Tracer Pert

Tracer Pert to kolejna propozycja producenta dla graczy. Mysz wyposażona jest w wysokiej klasy sensor optyczny z możliwością zmiany rozdzielczości (800/1200/1600 DPI). Szeroką funkcjonalność gryzonia zapewnia 7 przycisków, w tym m.in. przycisk fire (2x), poprzednia strona / następna strona, przycisk zmiany rozdzielczości. Dodatkowym atutem Tracer Pert jest wysokiej klasy wykończenie i ciekawe wzornictwo.

Mysz Tracer Pert jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 56 zł brutto. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjny.

blog comments powered by Disqus
Tracer wchodzi do gry