PODPOWIEDZI:

Kruger&Matz 1060G - tablet z 3G w przystępnej cenie

Kruger&Matz 1060G - tablet z 3G w przystępnej cenie

Firma Kruger & Matz staje się coraz mocniejsza na rynku urządzeń mobilnych. Wprowadza ona właśnie na rynek 10-calowy tablet Kruger&Matz; 1060G z modemem 3G, który jest dostępny w bardzo przystępnej cenie. Dowiedzcie się więcej o tym urządzeniu z naszego newsa.

Kruger&Matz 1060G to tablet, który kosztuje zdecydowanie poniżej 1000 zł. Jego specyfikacja nie odbiega jednak od wielu tabletów, za które trzeba zapłacić więcej. Mamy tu bowiem system operacyjny Android 4.2.2., który odpowiada za odpowiednią płynność pracy. Jeżeli chodzi o wydajność, to czuwają nad nią procesor Cortex-A9 1,6GHz oraz czterordzeniowy układ graficzny Mali-400. Wszystko jest wspomagane 1 GB pamięci RAM. Jeżeli gromadzicie na tablecie sporo zdjęć, filmów, muzyki czy aplikacji, to w modelu Kruger&Matz 1060G macie na to 8 GB pamięci wbudowanej. Można oczywiście ją rozszerzyć poprzez karty microSD o maksymalnej pojemności 32GB.

Ważną zaletą tabletu jest wbudowany modem 3G. Zapewni on niemal nieograniczony dostęp do Internetu. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć szybki dostęp do internetu zawsze pod ręką, niezależnie gdzie się znajdują.

Kruger&Matz 1060G

Tablet jest także odpowiednio multimedialny i wszechstronny. Obsługuje wiele formatów plików audio i wideo oraz ma wbudowany czytnik e-booków.

Warto też zaznaczyć, że 10-calowy wyświetlacz urządzenia IPS jest odporny na zarysowania. Jego rozdzielczość to 1280x800 px. Są również dwie kamery - 5 mpix oraz 2 mpix. Pozwolą one na korzystanie z różnych komunikatorów.

Urządzenie jest również dobrze wykonane. Tablet świetnie leży w dłoni i ma bardzo elegancki wygląd.

Cena urządzenia została ustalona na 850 zł.

blog comments powered by Disqus
Kruger&Matz 1060G - tablet z 3G w przystępnej cenie