PODPOWIEDZI:

Z routerem Planet CS-5800 nie stracisz dostępu do Internetu!

Z routerem Planet CS-5800 nie stracisz dostępu do Internetu!

Ponieważ Internet stał się niezbędny do prowadzenia biznesu, niezbędne jest zagwarantowanie ciągłego dostępu, a najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie więcej niż jednego połączenia. PLANET CS-5800 to router zabezpieczający Gigabit idealny do zapewnienia firmom SMB większej wydajności sieci i zredukowania ryzyka zaniku dostępu do Internetu, jeśli jedno z połączeń zawiedzie. CS-5800 potrafi monitorować status każdego z połączeń WAN i automatycznie aktywować zapasowe łącze w przypadku awarii. Detekcja opiera się na sprawdzaniu zdefiniowanych adresów Internetowych.

Balansowanie obciążenia

CS-5800 poprawia efektywność pracy serwerów i pozwala na balansowanie obciążenia rozdzielając ruch na trzy lub cztery połączenia WAN. Balansowanie ruchu wchodzącego polega na przypisywaniu reguł do sesji użytkownika w oparciu o konfigurowalny w zależności od obciążenia tryb: "Auto Load Balance", "Unbinding WAN Balance" oraz "Strategy Routing". Użytkownicy mogą również konfigurować który adres IP lub port TCP/UDP przypisać do którego portu WAN. Balansowanie ruchu wychodzącego pozwala na zmniejszenie obciążenia serwerów wewnętrznych i ogranicza ryzyko awarii.

Zabezpieczenie sieci

Router CS-5800 poza licznymi funkcjami zawiera wszystkie niezbędne rozwiązania zabezpieczające sieci. Posiada konfigurowalny firewall i funkcje filtrowania treści, które doskonale zabezpieczają sieć. Instalacja CS-5800 eliminuje konieczność posiadania w sieci innych urządzeń zabezpieczających, i skomplikowanej konfiguracji.

Zarządzanie pasmem QoS

Poza łatwym ale wydajnym zarządzaniem pasmem, CS-5800 obsługuje również funkcje Smart QoS z dynamicznym zarządzaniem pasmem automatycznie kontrolującym przepustowość dla usług P2P, transmisji wideo i innych wymagających wysokiej przepustowości. Pomaga to znacząco lepiej przydzielać zasoby sieciowe w zależności od potrzeb biznesowych, jak również, kształtować ruch w sieci przydzielając priorytety różnym osobom, grupom lub aplikacjom.

Planet CS-5800

Łatwe zdalne zarządzanie

CS-5800 posiada funkcję dublowania portów ułatwiającą monitorowanie podłączonych urządzeń i ich zachowania w sieci. Zdalne zarządzanie poprzez przeglądarkę jest zabezpieczone poprzez autoryzację użytkownika.

Zabezpieczone łatwe zarządzanie

Router CS-5800 posiada wysokowydajny firewall w tym SPI Firewall zabezpieczający przed atakami DoS. Urządzenie oferuje łatwą, zabezpieczoną wymianę danych pomiędzy centralą, oddziałami i punktami sprzedaży. Możliwość konfigurowania wielu podsieci oraz funkcje VLAN pozwalają administrator zarządzanie sieciami należącymi do różnych grup użytkowników łatwo i efektywnie.

Stabilne i elastyczne zarządzanie pasmem

CS-5800 może się łączyć z różnymi sieciami WAN od różnych dostawców ISP. Umożliwia stworzenie stabilnego połączenia internetowego z wykorzystaniem funkcji balansowania obciążenia, gwarantując płynne działanie usług internetowych takich jak VoIP, wideo konferencje, itd.

blog comments powered by Disqus
Z routerem Planet CS-5800 nie stracisz dostępu do Internetu!