PODPOWIEDZI:

Mroczna strona gry Dying Light ukazana w nowym filmie z rozgrywki

Mroczna strona gry Dying Light ukazana w nowym filmie z rozgrywki

Dying Light to gra powstająca we współpracy Techlandu z Warner Bros. Interactive Entertainment. Będzie to niesamowita gra akcji, właśnie zaprezentowano rozgrywkę w nocy, która będzie znacznie trudniejsza i bardziej wymagająca.

Powolni, apatyczni, widoczni nawet z daleka – zainfekowani tajemniczą zarazą mieszkańcy miasta w trakcie dnia nie stanowią prawdziwego zagrożenia. Dobrze wyszkolony kurier – o ile jest pewien swoich umiejętności parkour i wystarczająco rozsądny, żeby nie wdawać się w walkę z liczniejszych przeciwnikiem – może bez większego trudu omijać grupki zainfekowanych lub po prostu uciec tam, gdzie go nie dosięgną. Jednak ten względnie bezpieczny stan rzeczy zostaje wywrócony do góry nogami po zachodzie słońca!

O tak, ta gra zapowiada się niezwykle ciekawie i nie ukrywam że czekam na nią z wielkimi nadziejami . Gracz w nocy zamieni się z myśliwego w zwierzynę, co nada grze dodatkowego smaczku.

Oto film prezentujący rozgrywkę w nocy:Jaką taktykę przyjmiesz, aby przetrwać noc? Zaufasz swojej zwinności i wbrew przeciwnościom spróbujesz uciec zainfekowanym? A może obrócisz mrok nocy na swoją korzyść i przemkniesz za ich plecami? Nie zapominaj, że od tej decyzji zależy, czy ujrzysz jeszcze świt poranka.

Dying Light to gra action survival horror z perspektywy pierwszej osoby, osadzona w rozległym i niebezpiecznym otwartym świecie. Za dnia gracze będą przemierzać miasto spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i budując broń, która pozwoli im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca staje się zwierzyną, a gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by za wszelką cenę dotrwać do świtu. Dying Light zostanie wydane w 2014 roku na Xbox One, PS 4, Xbox 360, PS3 i PC.

Więcej informacji na www.DyingLightGame.pl oraz www.facebook.pl/DyingLightPolska.

blog comments powered by Disqus
Mroczna strona gry Dying Light ukazana w nowym filmie z rozgrywki