PODPOWIEDZI:

Watch Dogs 2 - Poznaj Wersję PC!

Watch Dogs 2 - Poznaj Wersję PC!

Watch Dogs 2 to druga odsłona serii, w której wcielamy się w rolę zdolnego hakera. Śmiem twierdzić, że "dwójka" znacząco różni się od "jedynki". Szczegóły w poniższym newsie.

Watch Dogs 2 to ciekawa gra akcji, która właśnie ma swoją premierę. Pierwsza część tej serii zyskała sporą popularność, choć idealna nie była.


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Znów wcielamy się w pewnego zdolnego hakera, który wykorzystując swoje zdolności może kontrolować infrastrukturę miejską - tym razem miejscem akcji jest San Francisco.

Cena tej gry >>>

Walczymy głównie z Centralnym Systemem Operacyjnym (ctOS), ale również... całkiem dobrze się przy tym bawimy. Trzeba bowiem zaznaczyć, że klimat gry jest bardzo luźny. Większe zmiany ominęły natomiast mechanikę gry.

watch dogs 2

Cena wersji na PS 4 >>>

Jeżeli zamierzacie zakupić grę Watch Dogs 2, to musicie pamiętać o aktualizacji sterownika karty graficznej nvidia do najnowszej wersji 376.09. Game Ready Driver zawiera szereg poprawek, a samych ustawień graficznych w grze jest aż dwadzieścia.

Ceny najlepszych wersji karty GTX 1060:

>>> Wersja Asusa od 1550 zł

>>> Wersja MSI od 1450 zł

>>> Wersja Gigabyte od 1450 zł

Jeżeli myślimy o rozgrywce Full HD, to Ubisoft sugeruje karty graficzne nVidia GTX 1060. Przy wyższych rozdzielczościach, zalecane są modele GeForce GTX 1070 lub GTX 1080.

blog comments powered by Disqus
Watch Dogs 2 - Poznaj Wersję PC!