PODPOWIEDZI:

Szybki skaner dokumentów od firmy Brother

Szybki skaner dokumentów od firmy Brother

Firma Brother wprowadza swój pierwszy na polskim rynku skaner biurowy - ADS-2100. Skanowanie dokumentów o rozmiarach od wizytówki aż po A4 jest możliwe po przyciśnięciu zaledwie jednego przycisku.

ADS-2100 to dwustronny skaner pozwalający na skanowanie do 24 stron lub do 48 obrazów na minutę. Rozdzielczość 600x600 dpi (interpolowana 1200x1200 dpi) – zapewnia wysoką jakość zeskanowanych dokumentów różnej wielkości, od wizytówek po format A4. Urządzenie pozwala na skanowanie dokumentów, w wybranym wcześniej formacie – JPG, TIFF albo PDF, bezpośrednio do komputera, pamięci USB lub jako załącznik wiadomości e-mail.

Skaner został wyposażony w szereg rozwiązań, które ułatwią jego obsługę i pomogą zaoszczędzić czas. Jednym z nich jest podajnik papieru na 50 arkuszy, umożliwiający zeskanowanie wielu dokumentów, dwustronnie i bez konieczności ręcznego podawania papieru. Pracę urządzenia usprawnia czujnik wykrywania błędów zapobiegający skanowaniu więcej niż jednej kartki jednocześnie. Aby mieć pewność, że wszystkie włożone przez nas strony będą zeskanowane, urządzenie ADS-2100 automatycznie wykrywa i poprawia źle ułożone dokumenty dzięki funkcji automatycznego wyrównywania stron. Dodatkowo ADS-2100 automatycznie wykrywa puste strony i usuwa je z wyników skanowania, co pozwala zaoszczędzić czas.

ADS-2100

Dołączone do skanera oprogramowanie „Brother Control Center” pozwala na łatwą i szybką edycję zeskanowanych plików przed ich zapisaniem oraz na wybór odpowiedniego formatu zapisu. Z kolei oprogramowanie „NewSoft Presto! BizCard” automatycznie dodaje do bazy kontaktów w komputerze zeskanowane dane z wizytówek. Działające z systemem Windows oprogramowanie „Nuance PDF Converter Professional 7” i „Nuance PaperPort 12 SE”, pozwalają na tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików w formacie PDF. Dla systemu Mac przeznaczone jest oprogramowanie „PageManager version 9 SE”, oferujące możliwość edycji i zapisywania plików w formatach PDF, HTML, RTF oraz TXT.

ADS-2100 obsługuje także system cyfrowego obiegu dokumentów ISIS, który pozwala na szybkie i bezpieczne przesłanie dokumentów z zachowaniem kontroli nad jakością obrazu.

Skaner ADS-2100 został stworzony z myślą o zastosowaniach biurowych w sektorach takich jak edukacja, ochrona zdrowia, usługi finansowe, administracja państwowa, czyli wszędzie tam gdzie występuje duży obieg dokumentów drukowanych. Dzięki zastosowaniu urządzenia Brother ADS-2100 możliwe jest szybkie archiwizowanie drukowanych dokumentów w formie cyfrowej, co zwiększy bezpieczeństwo danych i pozwoli na oszczędność miejsca. Skaner ponadto znacznie przyśpiesza obieg dokumentu – zeskanowana dokumentacja może zostać natychmiast wysłana pocztą e-mail lub zapisana w centralnej bazie danych firmy czy instytucji.

blog comments powered by Disqus
Szybki skaner dokumentów od firmy Brother