PODPOWIEDZI:

Jeden problem mniej po instalacji kamery COMPRO IP90 rejestrującej obraz w dzień i w nocy

Jeden problem mniej po instalacji kamery COMPRO IP90 rejestrującej obraz w dzień i w nocy

Compro Technology, założona w 1988 firma, znany producent urządzeń systemu nadzoru wideo IP, wprowadza na rynek kamerę Compro IP90 pozwalającą na prowadzenie całodobowej obserwacji. Urządzenie wyposażono w profesjonalne funkcje, takie jak detekcja ruchu, obsługa alarmów i czujników, dwukierunkowe przesyłanie dźwięku i inne, które pozwalają na zastosowanie urządzenia w domach, biurach, sklepach czy restauracjach.

Wysokiej jakości obraz Megapixel/HD

Wykorzystanie technologii 2 Megapixel / HD umożliwia rozpoznanie szczegółów i identyfikację osób oraz przedmiotów, co najmniej trzy razy lepiej niż w przypadku konwencjonalnej kamery CCTV. Maksymalna rozdzielczość 1600x1200 pikseli pozwala na obserwację dużej przestrzeni i ogranicza potrzebę instalacji większej ilości kamer w danym pomieszczeniu.

Obserwacja w dzień i w nocy przez 24h na dobę

Dzięki 6 wbudowanym diodom IR, mechanicznemu filtrowi IR-cut, oraz czujnikowi światła możliwe jest uzyskanie wysokiej jakości obrazu w nocy i przy słabych warunkach oświetleniowych. Czujnik światła sprawdza natężenie oświetlenie i automatycznie decyduje czy należy włączyć diody doświetlające.

Instalacja Plug-n-Play

W przeciwieństwie do innych kamer instalacja i konfiguracja IP90 jest łatwa i nie wymaga wysiłku. Kamera oferuję instalację plug-n-play, bez potrzeby konfigurowania routera, po podłączeniu kabli instalacji oprogramowania umożliwia współdzielenie i oglądanie przekazu z kamery przez Internet. Ponadto kompozytowe wyjście wideo umożliwia instalację w analogowych systemach nadzoru i oglądanie przekazu na dużych telewizorach.

Compro IP90

Kompletne rozwiązanie dla domu i biura

Do IP90 dołączono wiele aplikacji w tym iWzard, WebVUer, oraz ComproView. iWizard to kreator instalacji ograniczający skomplikowanych proces do kilku kroków i 5 minut. WebVUer to sieciowy interfejs użytkownika, umożliwiający intuicyjne zarządzanie przez przeglądarkę. ComproView to profesjonalne wydajne oprogramowanie do zarządzanie maksymalnie 32 kanałami wideo.

Detekcja ruchu i dźwięku

IP90 potrafi wykrywać ruch w obszarze obserwacji, pozwala na konfiguracje stref detekcji ruchu oraz czułości. Obsługuje również dźwięk fullduplex i dwu kierunkową komunikację z miejscem instalacji kamery poprzez wbudowany mikrofon, głośnik i we/wy audio. IP90 pozwala również na wzbudzanie alarmów, blokowanie drzwi lub uruchamianie innych urządzeń We/Wy po detekcji określonych zdarzeń.

Łatwa instalacja bezprzewodowa

Kamerę można wyposażyć w interfejs sieci bezprzewodowej 802.11 b/g/n po zainstalowaniu modułu COMPRO serii WL wyposażonego w złącze USB. Instalacja jest szybka i bezproblemowa. Więcej szczegółów COMPRO IP90 na stronie: https://www.comprousa.com/en/product/ip90/ip90.html

blog comments powered by Disqus
Jeden problem mniej po instalacji kamery COMPRO IP90 rejestrującej obraz w dzień i w nocy