PODPOWIEDZI:

Nowa Galaktyka Jedynie z Zakrzywionym Ekranem!

Nowa Galaktyka Jedynie z Zakrzywionym Ekranem!

Nadchodzący nowy flagowiec od Samsunga będzie różnił się znacząco od swojego poprzednika, co zwiększa zainteresowanie nim przez media oraz pojedynczych klientów. Smartfon ten będzie różnił się w sposób znaczący od aktualnego smartfonu, co było już mówione przez samych deweloperów!

Z tygodnia na tydzień, dowiadujemy się coraz to nowych wzmianek traktujących kolejną galaktykę od Samsunga. Trzeba to przyznać, że obecnie najnowszy Samsung Galaxy S7, nie wniósł zbyt wielu znaczących zmian na jakie liczyliśmy. Na szczęście, S8 z założenia ma być powiewem świeżości i tak też będzie! Lubicie zmiany?

galaxy s8

Szukasz taniego smartwatcha? Biedronka ma coś dla Ciebie!

Zmian w porównaniu do poprzedniej odsłony będzie wiele, niezwykle pewną będzie brak wariantu z klasycznym (płaskim) ekranem! O tej decyzji można było już usłyszeć od dawna, ale tej plotki nie potwierdzało zbyt wiele wiarygodnych źródeł. Na szczęście tym razem jest inaczej, a informacja przypłynęła do nas od Korean Herald! Temu portalowi można w zupełności wierzyć, gdyż należy do tych, które niejednokrotnie udowodniły swą wiarygodność.

nowa galaktyka od samsunga

O to smartfon w iście szatańskiej cenie!

Zatem, wiemy o jedynym i słusznym wariancie Samsunga Galaxy S8. Ponadto, dowiedzieć się możemy o dwóch opcjach S8, które będą wyróżniały się rozmiarem matryc! Bowiem, pierwszy z nich będzie opiewał w ekran o przekątnej 5.7 - cala, zaś drugi w ekran o przekątnej 6.2 - cala! Trzeba przyznać, że nie są to zbyt małe ekrany! Jednakże, owe matryce mają zajmować ponad 90% całego frontu urządzenia. Ostatecznie, nawet 6.2 - cala nie powinno sprawiać wrażenia nieporęcznego smartfonu. 

samsung galaxy s8 koncept


Ekspresy do Kawy

Na koniec mogę powiedzieć o plotce, jakoby do Samsunga Galaxy S8 miał trafić nowy Bluetooth z serii piątej! Obecnie jest to dość świeża technologia, ale do czasu premiery nowego galaktycznego smartfonu od Samsunga, z pewnością stanie się poniekąd standardem. Obserwując owe plotki, z niecierpliwością wyczekuję daty rozpoczęcia się targów MWC w Barcelonie. Też tak macie? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia nasze forum oraz o pozostawienie odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Nowa Galaktyka Jedynie z Zakrzywionym Ekranem!