PODPOWIEDZI:

myPhone 1065 - kolorowe Spectrum w Biedronce

myPhone 1065 - kolorowe Spectrum w Biedronce

Już na początku sierpnia na półkach sklepowych sieci handlowej Biedronka pojawi się najnowszy myPhone SPECTRUM. To wyposażony w kolorowy wyświetlacz, odtwarzacz audio i obsługujący karty pamięci najnowszy reprezentant znanej z prostoty obsługi serii myPhone Simple Life. Stało się tak dzięki stałej i sprawnej współpracy producenta telefonów komórkowych myPhone oraz właściciela popularnej sieci sklepów detalicznych Biedronka.

myPhone SPECTRUM posiada wszystkie atrybuty telefonów z serii myPhone Simple Life – duże klawisze, czytelne, proste, i obrazkowe menu, boczne klawisze blokady klawiatury, radio i latarkę, a także funkcję SOS. Funkcje te pożądane są szczególnie przez osoby w dojrzałym wieku, cieszą się również zainteresowaniem ze strony użytkowników szukających prostych i funkcjonalnych rozwiązań.

SPECTRUM wyposażony został jeszcze w kilka rzeczy, które wyraźnie odróżniają go od innych, konkurencyjnych telefonów. Znajdziemy w nim przede wszystkim kolorowy wyświetlacz o podwyższonym kontraście, odtwarzacz audio z obsługą kart pamięci micro SD oraz tryb głośnomówiący pozwalający na prowadzenie rozmów lub słuchanie muzyki. Funkcjonalność telefonu uzupełniają takie opcje jak: zegar, alarm, kalendarz, czy kalkulator. Jest też funkcja szybkiego wybierania umożliwiająca przypisanie numerów telefonów bezpośrednio do dziesięciu klawiszy (w tym do klawiszy * i #, z poziomu funkcji SOS).

myPhone 1065

Obudowa Spectrum wykonana została z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Tył telefonu pokryty został drobnym motywem ozdobnym, a boki posiadają głębokie wzdłużne przetłoczenia ułatwiające trzymanie telefonu. Metalowa ramka otacza przód urządzenia. Duże, czytelnie opisane klawisze posiadają charakterystyczne przeżłobienia, a także wypukłe oznaczenia klawiszy. Na górze obudowy znajdziemy diodę latarki oraz dwa złącza: zasilania oraz słuchawkowe mini-jack, pozwalające podpiąć do telefonu dowolne słuchawki.

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 800 mAh pozwala na działanie telefonu w stanie czuwania aż do 11 dni, lub przeprowadzenie do 5 godzin rozmów.

Sugerowana przez producenta detaliczna cena telefonu to tylko 149 zł i jest najniższa dla telefonów o zbliżonej funkcjonalności na rynku. Natomiast w sieci Biedronka, znanej z bardzo atrakcyjnych promocji, cena telefonu może być znacznie niższa od sugerowanej ceny detalicznej. Oferta promocyjna w sieci Biedronka będzie prawdziwą gratką dla wszystkich tych, którzy chcą sprawić prezent swoim najbliższym.

Po szczegóły zapraszamy do sklepów sieci Biedronka już na początku sierpnia!

blog comments powered by Disqus
myPhone 1065 - kolorowe Spectrum w Biedronce