PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony z najlepszym aparatem 2018 |TOP 5|

Drużyna Samsung GALAXY 11 w meczu o Ziemię

Drużyna Samsung GALAXY 11 w meczu o Ziemię

Rozpoczęła się właśnie globalna, wieloplatformowa kampania marketingowa pod hasłem GALAXY 11, który łączy w sobie tematykę piłki nożnej i świata fantasy. 11 najlepszych piłkarzy świata będzie bowiem broniło Ziemii przed obcymi. Dowiedzcie się więcej o tej ciekawej akcji.

Selekcjonerem drużyny GALAXY 11 Samsung został sam Franz Beckenbauera, który 11 listopada ogłosi nazwisko pierwszego piłkarza swojej drużyny, który jednocześnie zostanie jej kapitanem.

W ciągu najbliższych miesięcy pokazywane będą coraz to nowsze odcinki opowieści o GALAXY 11, a losy jej bohaterów będzie można śledzić na wszystkich urządzeniach Samsung GALAXY, platformach online oraz w mediach społecznościowych. Podczas kampanii będziemy oglądać proces naboru i treningi drużyny GALAXY 11 podczas jej przygotowań do epickiego meczu „o wszystko”. W rozgrywanym na wirtualnym boisku pojedynku przeciwnikami GALAXY 11 będą reprezentanci obcej, złowrogiej, futbolowej cywilizacji z odległej planety. W miarę rozwoju fabuły kibice z całego świata będą mieli coraz więcej okazji do oglądania, śledzenia i aktywnego uczestnictwa w tej innowacyjnej kampanii.

samsung

Warto wspomnieć, że firma Samsung wspiera piłkę nożną na całym świecie od lat oraz współpracuje z wieloma znanymi klubami piłkarskimi.

Zobaczcie również wywiad z Franzem Beckenbauerem, który opowiadał o swoich planach stworzenia drużyny złożonej z najlepszych graczy na świecie na tym Kanale YT

Początki nowej kampanii zaczęły się już 21 października, kiedy to pojawił się w symbolicznych miejscach hashtag o treści #WinnerTakesEarth. Mało tego, podczas niedawnych spotkań piłkarskich drużyn Chelsea Londyn, Bayernu Monachium i Juventusu Turyn, na trybunach pojawiły się enigmatyczne osoby ubrane w tajemnicze szaty, oznaczone podobnymi symbolami.

blog comments powered by Disqus
Drużyna Samsung GALAXY 11 w meczu o Ziemię
Autor: Łukasz