PODPOWIEDZI:

Kamera zewnętrzna 3 Mega-Pixel z podświetleniem IR marki Planet Technology

Kamera zewnętrzna 3 Mega-Pixel z podświetleniem IR marki Planet Technology

PLANET ICA-3350V to zewnętrzna kamera internetowa, wyposażona w czujnik CMOS 3M pikseli, generująca strumień wideo o maksymalnej rozdzielczości Full HD 2048 x 1536 pikseli. Obsługa kompresji H.264 pozwala na zmniejszenie rozmiaru strumienia wideo przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości.

Strumieniowanie Multi profilowe

Wbudowany multi-profilowy kodek H.264, MPEG-4 oraz M-JPEG pozwala na zmniejszenie rozmiaru strumienia wideo przy zachowaniu wysokiej jakości i jednoczesne przesyłanie strumieni wideo do wielu odbiorców w różnych rozdzielczościach. Urządzenie doskonale nadaje się do zastosowania w różnych środowiskach sieciowych.

Odporność na warunki atmosferyczne w klasie IP66

Dzięki aluminiowej obudowie klasy IP66, kamera ICA-3350V gwarantuje stabilną pracę w praktycznie każdych warunkach atmosferycznych.

Elastyczna instalacja dzięki obsłudze PoE

Zgodność ze standardem IEEE 802.3af PoE pozwala na instalację kamery w miejscach w których nie jest dostępne gniazdo elektryczne. Możliwość dostarczania zasilania i danych jednym kablem nie tylko upraszcza instalację, ale również zapobiega przerwom w pracy kamery z powodu zaniku zasilania – ciągłość zasilania można zabezpieczyć centralnie zainstalowanym UPSem.

PLANET ICA-3350V

Obserwacja w dzień i w nocy

ICA-3350V wokół obiektywu posiada 24 diody podczerwieni co umożliwia prowadzenie obserwacji w dzień i w nocy na odległość do 25 metrów. Dzięki wbudowanemu filtrowi ICR (IR-Cut filter Removable) gwarantującemu doskonały obraz przy bardzo słabym oświetleniu kamera nadaje się do instalacji w różnorakich systemach nadzoru.

Certyfikowane oprogramowanie ONVIF

ICA-3350V jest zgodna ze standardem ONVIF SDK co pozwala na wygodną integrację z oprogramowaniem innych producentów. Kamera ICA-3350V doskonale współpracuje również z oprogramowaniem PLANET Cam Viewer 3 Lite/Pro i sieciowymi rejestratorami wideo, które pozwalają na monitorowanie, nagrywanie oraz zarządzanie wieloma kamerami, tworząc profesjonalne środowisko nadzoru zabezpieczające życie i mienie.

blog comments powered by Disqus
Kamera zewnętrzna 3 Mega-Pixel z podświetleniem IR marki Planet Technology