PODPOWIEDZI:

Firma Zebra Technologies wprowadza nową, 4-calową drukarkę stacjonarną

Firma Zebra Technologies wprowadza nową, 4-calową drukarkę stacjonarną

Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), znany globalny lider technologii rozszerzających podgląd operacji biznesowych w czasie rzeczywistym, ogłasza wprowadzenie na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki drukarek stacjonarnych GC420.

Te małe drukarki zapewniają organizacjom różnej wielkości lepszą orientację oraz większą elastyczność pracy poprzez wyposażenie ich w opcję śledzenia procesów w wielorakich zastosowaniach, takich jak:

Produkcja – lekkie procesy produkcyjne w toku, etykietowanie produktów i wysyłek Transport i logistyka – karty pokładowe, etykiety na bagaż, bilety parkingowe

Handel – etykiety cen, oznaczenia półek, drukowanie rachunków

Służba zdrowia – etykiety próbek laboratoryjnych i banków krwi

Poczta – elektroniczne stemplowanie, etykiety adresów

„Firma Zebra może się pochwalić nie tylko innowacyjnością, ale również tym, że jest w stanie spełniać potrzeby charakterystyczne dla naszych klientów globalnych” – powiedział Mark Togher z działu marketingu na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki firmy Zebra Technologies. „Tak jak wszystkie nasze drukarki, GC420 zapewnia elastyczność i wysokie osiągi, a tym samym wyższą wydajność. Ponadto nasi klienci z obszaru Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki doceniają fakt, iż drukarki te gwarantują doskonałe możliwości i funkcje w przystępnej i konkurencyjnej cenie, ułatwiając wdrożenie technologii paskowej”.

Nowe drukarki oferują udoskonaloną wydajność niezbędną dla małych i średnich producentów, firm transportowych i logistycznych, jak również dla handlu, służby zdrowia i poczty. GC420 zapewnia doskonałą wydajność w przystępnej cenie, bazując na sprawdzonej przez klientów konstrukcji.

GC420

Zebra GC420 oferuje elastyczność druku zarówno w trybie termotransferu, jak i w trybie termicznym, a ponadto doskonałą wydajność i przepustowość zapewnianą przez 32-bitowy procesor, współrezydentne języki programowania EPL i ZPL oraz trzy sposoby łączności. Inne funkcje obejmują:

• Dużą pamięć 8 MB z obsługą dużych czcionek i grafiki

• Opcję wstępnego odklejania/dyspenser (opcjonalny)

• Zgodność z normą Energy Star

• Hodometr umożliwiający śledzenie długości druku i zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi

• Standard Unicode zapewniający drukowanie wszystkich znaków

• Integrację, stosowanie i obsługę danych lub urządzeń peryferyjnych dzięki ZBI 2.0

Ładowanie i obsługa drukarek GC420 jest prosta. Ponadto są one wstecznie kompatybilne z wybranymi 4-calowymi drukarkami firmy Zebra. Te łatwe w utrzymaniu i wytrzymałe drukarki zmniejszają wymagania związane ze szkoleniami oraz koszty operacyjne. Dzięki podwójnym ścianom nowe drukarki firmy Zebra mogą również wytrzymać w trudnych warunkach w wysokowydajnych środowiskach roboczych.

blog comments powered by Disqus
Firma Zebra Technologies wprowadza nową, 4-calową drukarkę stacjonarną