PODPOWIEDZI:

BenQ G1 – z zoomem o jasności F1.8 i obrotowym ekranem

BenQ G1 – z zoomem o jasności F1.8 i obrotowym ekranem

BenQ G1 jest aparatem niezwykłym, który łączy w sobie nowoczesne rozwiązania techniczne, wysokie parametry techniczne, łatwość i wygodę obsługi z ciekawym wzornictwem oraz dbałością o szczegóły. Jasnoskórzany futerał nawiązuje stylistyka do futerałów aparatów z lat 60. ubiegłego stulecia.

Wyróżniającą cechą najnowszego aparatu cyfrowego BenQ G1 jest konstrukcja obiektywu. Składa się on z 7 soczewek w sześciu grupach, wchodzące w jego skład soczewki asferyczne minimalizują aberracje powodujące zniekształcenia obrazu. Dzięki precyzyjnej konstrukcji obiektyw mieści się w obudowie o grubości zaledwie 17 mm.

Obiektyw ma zakres ogniskowych 24-110 mm (ekwiwalent dla klatki filmu 35 mm), jasność F1.8 (dla ogniskowej 24mm) oraz wyposażony jest w system stabilizacji obrazu.

BenQ G1

BenQ G1 ma – zainstalowany na przegubie - obrotowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3 cale i rozdzielczości 920.000 pikseli, który można wygodnie ustawiać pod dowolnym kątem. Wyświetlacz LCD zapewnia doskonała jakość obrazu o wysokim poziomie jasności i kontrastu oraz szerokiej palecie barw. W aparacie jest sensor optyczny typu CMOS o rozdzielczości 14 Mpikseli.

Aparat umożliwia kręcenie filmów w rozdzielczości 1080p (1920 x 1080) 30 klatek na sekundę z dźwiękiem i możliwością wykorzystania zooma optycznego.

BenQ G1 dostępny będzie w Polsce od połowy sierpnia br. w sugerowanej cenie detalicznej 999 zł (z VAT). Gwarancja 2 lata door-to-door.

blog comments powered by Disqus
BenQ G1 – z zoomem o jasności F1.8 i obrotowym ekranem