PODPOWIEDZI:

Samsung GALAXY S III – smartfon, który rozpoznaje Twoje potrzeby

Samsung GALAXY S III – smartfon, który rozpoznaje Twoje potrzeby

Najnowszy Samsung GALAXY S III myśli, rozumie i odpowiada na Twoje potrzeby. Wybiera najlepsze zdjęcia, zwiększa głośność telefonu w zależności od natężenia dźwięków w otoczeniu oraz dopasowuje muzykę do Twojego nastroju. Nowy GALAXY S III jest o krok przed Tobą.

GALAXY S III wyróżnia nowoczesny, innowacyjny i niezwykle elegancki design. Smartfon został opracowany w inspiracji naturą i z myślą o człowieku. O komfortowe i intuicyjne korzystanie z urządzenia dba najlepszej jakości wyświetlacz wykonany w technologii HD Super AMOLED o przekątnej 4,8 cala oraz czterordzeniowy ultraszybki procesor. Już nigdy więcej przeglądanie stron internetowych nie będzie uciążliwe i mozolne, a oglądanie filmów na smartfonie zyska nową jakość.

Nawet nadejście nowej wiadomości lub e-maila nie przerwie Twojego filmowego seansu. Dzięki funkcji Pop up Play będziesz mógł równocześnie korzystać z poczty lub przeglądać strony internetowe i oglądać film. Również wykonywanie zdjęć smartfonem wchodzi na wyższy poziom. Uchwyci on każdy moment Twojego życia a aparat sam automatycznie zasugeruje wybór najlepszego ujęcia wykonując 6,2 zdjęcia na sekundę. To wszystko umożliwiają funkcje Burst Shot (wykonanie 20 zdjęć pod rząd) oraz Best Photo (automatyczny wybór najlepszego zdjęcia)

Samsung GALAXY S III

Donośne rozmowy w biurze, gwar miejski, czy odgłos przejeżdżającego pociągu często skutecznie zakłócają rozmowę przez telefon. Z nowym GALAXY S III będziesz mógł rozmawiać nawet w tych trudnych warunkach – jego poziom głośności wychodzi poza standardowe ramy. Dodatkowo optymalizuje słyszalny dźwięk w zależności od otoczenia.

Smartfon dopasowuje również utwory, które najlepiej pasują do Twojego nastroju. Dzięki funkcji Music Square możesz określić swój nastrój i odtworzyć utwory dopasowane do jednej z czterech kategorii – zachwycony, pełen namiętności, radosny lub spokojny.

Galaxy S III czuwa przy Tobie od zmierzchu do świtu. Budzi Cię porannymi wiadomościami lub przypomnieniem o najbliższych planach, a gdy zamykasz oczy - automatycznie wygasza ekran. Te wszystkie funkcje czynią z Galaxy S III, smartfon inteligentny, który rozpoznaje Twoje potrzeby.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY S III – smartfon, który rozpoznaje Twoje potrzeby