PODPOWIEDZI:

Z Tracerem na wakacje

Z Tracerem na wakacje

Nowy tablet Tracer NOX doskonale sprawdzi się podczas ostatnich wakacyjnych wojaży. Nie pozwoli na nudę podczas podróży i stanie się mobilnym centrum rozrywki. Wydajne podzespoły gwarantują płynne działanie systemu Android 4.0.3, czytnik kart microSD pozwala na znaczne zwiększenie dostępnej pamięci, a szereg funkcji multimedialnych zaspokoi oczekiwania zarówno dzieci, jak i dorosłych. Ciekawe są również niestandardowe wymiary tabletu: 21cm x 16cm.

Dla tych, którzy lubią książki

Tracer NOX ma wbudowany wygodny program do czytania książek elektronicznych, czyli tzw. e-booków. Aplikacja Aldiko jest wyposażona w wiele przydatnych funkcji, takich jak tryb dzienny/nocny (czarne litery na białym tle i na odwrót), łatwa zmiana czcionki, marginesów, tworzenie zakładek czy opcja wyszukiwarki. Jeśli ktoś nie lubi czytać w samochodzie czy podczas jazdy pociągiem, NOX umożliwia również słuchanie audiobooków. Można skorzystać ze słuchawek lub podzielić się lekturą z towarzyszami podróży i słuchać audiobooka przez głośnik.

Dla tych, którzy wolą multimedia

Nowy tablet Tracer umożliwia wygodne oglądanie filmów i słuchanie muzyki. 4GB wbudowanej pamięci, czytnik kart microSD (dodatkowe 32GB) i możliwość podłączenia pamięci masowej z interfejsem USB (dołączona przejściówka miniUSB na USB) pozwalają na przechowywanie zestawu filmów i muzyki wystarczająco dużego, aby starczył nam na całe wakacje. NOX to również wygodne urządzenie do przeglądania zdjęć. Zgraj fotografie z aparatu, obejrzyj je na większym, 8-calowym ekranie, a w aparacie zrób miejsce na utrwalenie kolejnych wspomnień. Dwie wbudowane w tablecie kamery także znajdą swoje zastosowanie – kamerka na froncie pozwoli na swobodne prowadzenie wideorozmów, a druga, umieszczona z tyłu obudowy, zrobi zdjęcia i nakręci filmiki, gdy aparatu nie będzie pod ręką.

Tracer NOX

Dla tych, których wciągnęły gry

NOX zapewnia pełen dostęp do internetowego sklepu Google Play, który posłuży za bogate źródło najnowszych gier i aplikacji. Pobierz Angry Birds, Cut The Rope czy Need for Speed i daj się ponieść zabawie. Wbudowany akcelerator gwarantuje najwyższy poziom emocji. Tablet Tracer NOX jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 499 zł brutto. Produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Wybierz swój tablet

Poza 8-calowym modelem NOX, Tracer oferuje także 7-calowy OVO 1.2 oraz niedawno wprowadzony na rynek 9,7-calowy NEO z matrycą IPS. Dzięki temu każdy użytkownik może wybrać tablet najbardziej odpowiedni dla siebie. Więcej informacji o tabletach marki Tracer, specyfikacje techniczne, funkcje urządzeń czy instrukcje obsługi można znaleźć na stronie https://tablet.tracer.eu/.

blog comments powered by Disqus
Z Tracerem na wakacje