PODPOWIEDZI:

Mistrzowie wakacji AMD

Mistrzowie wakacji AMD

Tegoroczne lato przebiega pod znakiem największych sportowych wydarzeń na świecie. Do walki o najwyższe laury w czerwcu stanęli piłkarze podczas Mistrzostw Europy, a już miesiąc później rywalizację o medale w Londynie rozpoczęli Olimpijczycy. W trakcie pasjonujących rozgrywek wyłonieni zostali najlepsi z najlepszych. Wakacyjnych mistrzów na rynku komputerów przenośnych wybrała też firma AMD. Oto lista na której znaleźli się trzej zwycięzcy bohaterowie, każdy z nich najlepszy w swojej kategorii:

HP Pavilion dm1-4210sw

Długodystansowiec, najlepszy laptop do zabrania w daleką podróż – jest w stanie pracować z dala od gniazdka aż przez 10 godzin! Przy nim wielogodzinne opóźnienia na kolei przestają być straszne. W lipcu pasażerowie opóźnionego pociągu relacji Szczecin-Przemyśl wyposażeni w ten sprzęt nie zauważyli nawet, że do stacji docelowej dotarli dzień później!

HP Pavilion dm1-4210sw

Sony VAIO SVE1111M1E

Zgrabny, poręczny i wpadający w oko śliczny notebook, który ma w sobie coś z gimnastyków artystycznych. Sony Vaio to elegancki sprzęt dużo bardziej pasujący do koloru paznokci jego właścicielki niż standardowy model. Waży zaledwie 1,5 kg, co nie będzie stanowiło zbytniego obciążenia dla damskiej torebki. Lekki jak piórko notebook szczególnie przypadnie do gustu młodym energicznym Paniom, które swój komputer chcą mieć zawsze pod ręką.

Sony_VAIO SVE1111M1E

Samsung NP535U3C-A02PL

Wieloboista, który dzięki swojej uniwersalności odnajduje się na różnych płaszczyznach. Doskonale sprawdza się w sprincie – uruchomienie trwa zaledwie 20 sekund, a włączenie ze stanu uśpienia tylko dwie! Jest niezwykle smukły – co dodaje mu szyku i elegancji, ale i wytrzymały, zawdzięcza to aluminiowej obudowie, która w pełni zabezpiecza go przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Samsung_NP530U3C-A03PL

blog comments powered by Disqus
Mistrzowie wakacji AMD