PODPOWIEDZI:

Samsung wraz ze swoimi fanami pobił rekord Guinessa

Samsung wraz ze swoimi fanami pobił rekord Guinessa

Firma Samsung odniosła kolejny sukces. Tym razem zdołała pobić rekord świata, który dotyczył największego albumu fotograficznego. 28 000 zdjęć w szesnastu olbrzymich kartach - to właśnie wyczyn Samsunga i fanów, którzy pomogli pobić rekord.

Szesnaście wielkich kart o wymiarach 5 m x 8 m, a w każdej z nich mnóstwo zdjęć. Tak firma Samsung pobiła rekord Guinessa na największy album fotograficzny na świecie.

Cała akcja promowała nowoczesny smartfon GALAXY S4 Zoom. Fani marki w serwisie Facebook zostali poproszeni o nadsyłanie zdjęć pokazujących kim są, jak żyją, co sprawia im radość. Zdjęcia zaczęły przychodzić w zdumiewającym tempie. W pierwszych dziesięciu dniach przysłano około 36 000 zdjęć! Samsung wybrał liczbę 28 000 zdjęć, które trafiły do wspomnianych wcześniej kart. Tak właśnie powstał największy na świecie album fotograficzny, który we wrześniu został oficjalnie wpisany do Księgi Rekordów Guinessa.

Samsung_GALAXY_S4_zoom

Owy album można oglądać na żywo w berlińskim Muzeum Komunikacji. Jest również krótki FILMIK, który nieco przybliża tworzenie albumu.

Przy okazji odsyłamy Was do naszej PREZENTACJI telefonu Samsung GALAXY S4 zoom.

blog comments powered by Disqus
Samsung wraz ze swoimi fanami pobił rekord Guinessa