PODPOWIEDZI:

Nowa mikrofalówka z grillem Samsung GE73M

Nowa mikrofalówka z grillem Samsung GE73M

Nowy model kuchenki mikrofalowej firmy Samsung GE73M łączy w sobie nowoczesne rozwiązania oraz elegancki design. Ten funkcjonalny element wyposażenia nowoczesnej kuchni został wyposażony w system TDS, który równomiernie podgrzewa żywność. Ceramiczne wnętrze, zastosowane w kuchence, pozwala przygotować zdrowe i smaczne potrawy.

Nowy model kuchenki mikrofalowej Samsung GE73M posiada technologię TDS, której celem jest równomierne podgrzewanie żywności. Ten unikatowy system dystrybucji mikrofal, dzięki dodatkowym dwóm antenom, efektywnie dostarcza ciepło do całej potrawy. Mikrofale emitowane z trzech źródeł, rozpraszane są wewnątrz całej kuchenki, dzięki czemu potrawa jest gotowana z każdej strony. Kuchenka została wyposażona także w funkcję Rapid Defrost, która umożliwia szybkie rozmrażanie żywności, nie powodując jednocześnie rozmoczenia produktów spożywczych.

Ceramiczne wnętrze

Kuchenka mikrofalowa pokryta się wewnątrz emalią ceramiczną, która jest bardzo trwała i wytrzymała, dzięki czemu jest siedmiokrotnie bardziej odporna na zarysowania i korozję w porównaniu z innymi wnętrzami mikrofalówek i nie odbarwia się nawet w wyniku intensywnego użytkowania kuchenki. Nawet po długim okresie użytkowania jej wnętrze wygląda jak nowe. Dodatkowo ceramiczne wnętrze posiada właściwości antybakteryjne – emalia ceramiczna hamuje rozwój bakterii, zapewniając higienę niezbędną podczas przygotowywania posiłków. Potwierdziły to testy przeprowadzone przez niezależny niemiecki instytut Hohenstaina. Ponadto ściany komory kuchenek są również wyjątkowo gładkie, co pozwala na szybkie i łatwe usuwanie resztek tłuszczu czy oleju. Co ważne, zastosowana technologia nie absorbuje wilgoci ani zapachów, dzięki czemu aromaty nie przenikają do kolejnych potraw ani nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu wewnątrz komory kuchenki.

Samsung GE73M

Tryb ekologiczny

Model GE73M posiada najniższy wskaźnik poboru mocy w trybie czuwania spośród urządzeń dostępnych na rynku. Pozwala zmniejszyć zużycie energii nawet o 40%.

Luksusowe wzornictwo ze stali nierdzewnej

Najwyższej jakości wzornictwo ze stali nierdzewnej wyróżni się w każdej kuchni, a także będzie harmonijnie współgrać z całością wystroju.

Cechy produktu:

  • Pojemność 20 litrów
  • 750 W mocy mikrofali
  • 1100 W mocy grilla
  • 6 poziomów mocy mikrofal
  • Funkcja szybkiego rozmrażania – Rapid Defrost
  • Ekran dotykowy z opisem funkcji jest łatwy w obsłudze.
  • Automatyczne programy gotowania
  • Wnętrze z emalii ceramicznej
  • Grzałka ceramiczna

Sugerowana cena detaliczna modelu Samsung GE73M wynosi 499 zł.

blog comments powered by Disqus
Nowa mikrofalówka z grillem Samsung GE73M