PODPOWIEDZI:

Bezprzewodowe systemy audio firmy Samsung już w sprzedaży

Bezprzewodowe systemy audio firmy Samsung już w sprzedaży

Samsung wprowadził do sprzedaży w Polsce nową linię bezprzewodowych systemów audio ze stacją dokującą: DA-E750 oraz DA-E751. Wykorzystano w nich opracowaną przez firmę Samsung autorską technologię łączącą wzmacniacz cyfrowy z lampami próżniowymi. Bezprzewodowe systemy audio umożliwiają dokowanie zarówno smartfonów z serii Galaxy S, Galaxy Note jak i urządzeń Apple, takich jak iPod, iPhone, a nawet iPad.

Wyjątkowa technologia hybrydowego wzmacniacza wyposażonego w lampy próżniowe, dostępne wcześniej wyłącznie w produktach audio z najwyższej półki, daje czystość dźwięku cyfrowego wzmacniacza połączoną z bogatym i ciepłym brzmieniem dzięki lampom próżniowym. Wzmacniacze z lampami próżniowymi są chwalone przez audiofilów i muzyków za bardziej naturalny dźwięk. Z kolei wzmacniacze cyfrowe dają czysty dźwięk, są bardziej energooszczędne i zajmują mniej miejsca. Wyjątkowe brzmienie uzyskiwane jest również dzięki membranom głośników wykonanych z włókna szklanego. Całości dopełnia stylowa drewniana obudowa.

Oba systemy audio umożliwiają wygodne, bezprzewodowe odtwarzanie plików muzycznych z dowolnego urządzenia wyposażonego w Bluetooth. Urządzenia Samsung wykorzystują Bluetooth w wersji 3.0 z obsługą kodeka apt-X. Dźwięk można również przesyłać dzięki funkcji AllShare Play dla urządzeń Samsung Galaxy oraz Airplay dla urządzeń Apple. Oba posiadają także w zestawie piloty zdalnego sterowania, dzięki czemu można zarządzać urządzeniem bez przerywania relaksu na domowej kanapie. Dodatkowo Samsung udostępnia użytkownikom 5GB przestrzeni dyskowej w chmurze. Wykorzystując funkcję SoundShare można przesyłać przez Bluetooth również dźwięk z najnowszych telewizorów marki Samsung. Parowanie systemu audio ze smartfonem Galaxy SII, Galaxy SIII i Note ułatwia dedykowana aplikacja Samsung Wireless Audio Dock dostępna bezpłatnie w Google Play.

Samsung DA-E750

Bezprzewodowe systemy audio DA-E750 oraz DA-E751 wyposażone są w 2.1-kanałowe głośniki o łącznej mocy 100 watów, w tym wbudowany 60-watowy subwoofer, wejście analogowe (kompozytowe) oraz wejście USB, pozwalające na odtwarzanie muzyki w formatach MP3, WMA i WAV bezpośrednio z pamięci przenośnej, odtwarzacza muzyki lub przenośnego dysku twardego.

Poza perfekcyjną jakością dźwięku, obie stacje dokujące charakteryzują się wyjątkowym designem i stanowią atrakcyjny element wyposażenia wnętrza. Model DA-E750 występuje w głębokim, brązowym kolorze, natomiast DA-E751 stawia na nowoczesną i elegancką czerń.

Sugerowane ceny detaliczne:

Stacja dokująca DA-E750 – 2699 zł

Stacja dokująca DA-E751 – 2699 zł

blog comments powered by Disqus
Bezprzewodowe systemy audio firmy Samsung już w sprzedaży