PODPOWIEDZI:
Black Week na Vobis.pl

MODECOM COMFORT FAN PF11 – wygodny stolik pod laptopa o fakturze drewna

MODECOM COMFORT FAN PF11 – wygodny stolik pod laptopa o fakturze drewna

Do oferty polskiego producenta sprzętów komputerowych, firmy Modecom trafił właśnie nowoczesny stolik pod laptopa model Modecom Comfort Fan MC-PF11. Produkt skierowany jest do osób, które szukają sposobu na polepszenie komfortu pracy ze swoim laptopem. Oprócz walorów praktycznych, stolik charakteryzuje także nowoczesny oraz atrakcyjny design.

Prezentowany przez firmę Modecom najnowszy model stolika pod laptopa MC-PF11 jest rozwiązaniem, które pozwoli użytkownikom zarówno na komfortową jak i bezpieczną pracę z komputerem przenośnym bez względu na to czy korzystają z niego w trakcie podróży, czy w domowym zaciszu. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, solidna konstrukcja stolika wraz regulowanym blatem (0º - 45º) pozwala przyjąć niczym nieskrępowaną i wygodną pozycję np. podczas pracy z laptopem w łóżku. Z kolei regulowana długość nóg pozwala dopasować stolik do indywidualnych potrzeb korzystającej osoby, tym samym poprawiając ergonomię pracy z komputerem przenośnym. Ze względu na bezpieczeństwo komputera przenośnego, stolik Modecom MC-PF11 został wyposażony w dwa zasilane za pomocą USB wentylatory, które skutecznie chłodzą rozgrzane podczas pracy podzespoły.

Stolik Modecom MC-PF11 to produkt, który jest ukłonem w kierunku osób często przemieszczających się ze swoim laptopem. Przyjazna dla użytkowników, łatwo składana do niewielkich wymiarów (28,50 x 5 x 32,50 cm) płaskiej bryły konstrukcja umożliwia łatwy transport stolika również typowej torbie na laptopa.

MODECOM COMFORT FAN PF11

Oprócz walorów praktycznych, stolik MC-PF11 charakteryzuje także elegancki i ponadczasowy wygląd. Powierzchnia stolika została pokryta specjalną, zbliżoną do faktury drewna powłoką, co nadaje temu produktowy oryginalny charakter.

Specyfikacja techniczna:

wymiary w złożeniu 28,50 x 5 x 32,50 cm

wymiary po rozłożeniu 75,00 x 27,50 x 32,50 cm

materiał: wysokiej klasy tworzywo

blat z regulacją nachylenia: 0º - 45º

2 wiatraki chłodzące z wtyczką USB

regulowana wysokość stolika: 0 – 30 cm

waga 2,05 kg

Sugerowana cena MODECOM COMFORT FAN PF11 – 119 PLN

Okres ochrony gwarancyjne: 24 miesiące

blog comments powered by Disqus
MODECOM COMFORT FAN PF11 – wygodny stolik pod laptopa o fakturze drewna