PODPOWIEDZI:

HUAWEI Ascend Y 201 pro – małe jest piękne

HUAWEI Ascend Y 201 pro – małe jest piękne

HUAWEI, wiodący światowy dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentował podczas targów IFA 2012 nowy smartfon Ascend Y 201 pro, następcę cieszącego się dużą popularnością modelu Ascend Y 200. Telefon pracuje na systemie Android 4.0 i wyposażony jest w bogaty zestaw funkcjonalności i możliwości technicznych.

Świat smartfonów staje się prosty

Dzięki najnowszej wersji systemu Android, smartfon HUAWEI dla początkujących zapewnia szereg nowych funkcji, które sprawiają, że ten mały telefon to prawdziwa gratka: prosty multitasking, wydajny komunikator, personalizowany ekran startowy i mnóstwo funkcji interaktywnych. Wszystko to gwarantuje wszechstronność, a także przyjemną i prostą obsługę. Wraz z nowym systemem operacyjnym Ascend Y 201 pro oferuje wygodne funkcjonalności – począwszy od łatwego uruchomiania aplikacji, a skończywszy na ulepszonej przeglądarce poczty Google – a wszystko to w najniższej kategorii cenowej. Wyposażony w te same funkcje, co jego więksi koledzy, Ascend Y 201 pro umożliwia proste i przyjemne wejście w świat smartfonów.

-Naszym celem jest, by wszystkie smartfony HUAWEI, niezależnie od klasy, gwarantowały najwyższe standardy jakości. HUAWEI Ascend Y 201 pro jest tego doskonałym przykładem – oferuje szeroki wachlarz możliwości w najniższej kategorii cenowej – powiedział Lars-Christian Weisswange, wiceprezes ds. urządzeń na region Europy zachodniej w HUAWEI Technologies.

HUAWEI Ascend Y 201 pro

Ascend Y 201 pro wyposażono w procesor 800 MHz, wyświetlacz HVGA 320x480 i 512Mb pamięci operacyjnej z możliwością rozszerzenia jej do 32GB dzięki karcie microSD. Dzięki ponad 4GB ROM, Ascend Y 201 pro oferuje mnóstwo miejsca na przechowywanie aplikacji pobranych ze sklepu Google Play. Niezależnie od typu wyświetlanego obrazu, jest on zawsze świetnej jakości dzięki dotykowemu ekranowi IPS o przekątnej 3.5 cala.

Dzięki wbudowanemu aparatowi o matrycy 3.2 MPix, Ascend Y 201 pro pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie filmów w dowolnym miejscu i czasie i dzielenie się nimi z przyjaciółmi w serwisach społecznościowych. Z kolei bateria litowo-jonowa 1400mAh to mistrz wytrzymałości – gwarantuje nawet do pięciu godzin rozmów i 500 godzin pracy w trybie czuwania. Podwójny mikrofon zapewnia świetną jakość połączeń bez jakichkolwiek zakłóceń.

blog comments powered by Disqus
HUAWEI Ascend Y 201 pro – małe jest piękne