PODPOWIEDZI:

Panasonic z pierwszym interaktywnym monitorem plazmowym

Panasonic z pierwszym interaktywnym monitorem plazmowym

Na polskim rynku dostępny jest już Panasonic TH-65PB1, łączący w sobie cechy monitora plazmowego oraz dotykowej tablicy interaktywnej, która umożliwia bieżące modyfikowanie prezentowanych obrazów lub treści. Panel o przekątnej 65 cali zapewnia bezprzewodową łączność z innymi urządzeniami, obraz o wysokim kontraście i w rozdzielczości Full HD oraz pozwala czterem osobom na jednoczesną pracę przy ekranie. Pierwszy interaktywny monitor plazmowy Panasonic został zaprojektowany m.in. z myślą o zastosowaniu podczas prezentacji biznesowych.

TH-65PB1 to pierwszy interaktywny monitor plazmowy firmy Panasonic, który został stworzony by ułatwiać i uatrakcyjniać prezentację informacji tekstowych oraz plików graficznych i video podczas spotkań biznesowych. Nowe urządzenie o przekątnej 65 cali charakteryzuje się wysokim kontrastem, wynoszącym 5.000.000:1. Dzięki temu można uzyskać wyraźny, ostry obraz z wiernie odwzorowanymi kolorami nawet w przypadku ruchomego, dynamicznie zmieniającego się obrazu. Monitor TH-65PB1 wyposażony jest w funkcję Full HD 3D Ready i pozwala na oglądanie trójwymiarowego obrazu przy pomocy opcjonalnego transmitera i okularów. Monitor może pracować zarówno w trybie horyzontalnym jak i wertykalnym, co jest bardzo wygodne podczas prezentacji informacji tekstowych, zaś żywotność panelu wynosi 100 000 godzin.

Funkcja interaktywna urządzenia oparta jest na elektronicznych piórach, które pozwalają na nanoszenie notatek na obraz, rysowanie na ekranie oraz sterowanie aplikacją Elite Panaboard Software, wykorzystywaną również w tablicach interaktywnych. Co więcej, za ich pomocą na ekranie monitora mogą pisać nawet cztery osoby jednocześnie. Urządzenie wyposażono także w Slot 2.0 umożliwiający zamontowanie karty rozszerzeń oraz wbudowany port USB pozwalający na współpracę z modułem bezprzewodowym, dzięki czemu na monitorze mogą być wyświetlane obrazy nawet z 16 komputerów.

Panasonic TH-65PB1

Panasonic TH-65PB1 został stworzony aby spełniać rosnące wymagania klientów biznesowych, którzy potrzebują urządzenia łączącego w sobie cechy monitora plazmowego i tablicy interaktywnej. Dzięki temu materiał graficzny lub multimedialny nie jest tylko biernie odtwarzany przez prowadzącego, ale staje się częścią prezentacji, która powstaje na bieżąco. Jesteśmy przekonani, że interaktywne monitory plazmowe Panasonic, zarówno TH-65PB1, jak i większe modele o przekątnych 70 i 85 cali, które w najbliższym czasie wprowadzimy na polski rynek, ułatwią działalność biznesową.” – mówi Dawid Laskowski, Sales & Marketing Manager Professional Displays Panasonic Marketing Europe w Polsce.

Interaktywny monitor plazmowy TH-65PB1 jest dostępny w sprzedaży u Autoryzowanych Partnerów Panasonic. Rekomendowana cena urządzenia wynosi 19 500 zł.

blog comments powered by Disqus
Panasonic z pierwszym interaktywnym monitorem plazmowym