PODPOWIEDZI:

ZyXEL prezentuje kolejne rozwiązania sieciowe zgodne z protokołem IPv6

ZyXEL prezentuje kolejne rozwiązania sieciowe zgodne z protokołem IPv6

Firma ZyXEL Communications, światowy lider rozwiązań dostępu szerokopasmowego przedstawia kolejne produkty sieciowe zgodne z protokołem IPv6, które poszerzają portfolio tego typu urządzeń zapoczątkowane przez ZyXEL w 2004 r. Wraz z wprowadzeniem nowych urządzeń VDSL2, ZyXEL potwierdził swoją pozycję pioniera i lidera rozwiązań w technologii IPv6.

ZyXEL liderem IPv6

ZyXEL otrzymał swój pierwszy certyfikat IPv6 Ready Logo Certification w 2004 roku. Dodatkowo zintegrowane urządzenia dostępowe VDSL2 (IAD) oraz produkty CPE otrzymały tytuł “Phase II IPv6 Ready” Golden Logo w 2010 roku. Dziś, ZyXEL jest doskonale przygotowany do wdrażania produktów i rozwiązań w technologii IPv6 dla dostawców usług na całym świecie.

VDSL2 DLSAM

Najnowsze rozwiązania typu end-to-end firmy ZyXEL, zgodne z IPv6 to dwa modele VDSL2 DSLAM (VES1724 i VES-1608FE-57) oraz karta rozszerzeń (VLC1424G-56). Urządzenia VDSL CPE (P-873HNUP) obsługują zarówno Gigabitowy interfejs WAN dla aplikacji FTTH oraz bezprzewodowe połączenia w standardzie WiFi 802.11n z prędkością do 300Mbps. Dla wymagających dostawców usług oraz operatorów urządzenie obsługuje HomePNA 3.1 z prędkością przesyłania danych do 320 Mbps i posiada port USB do obsługi serwerów druku, serwerów magazynujących dane z interfejsem USB oraz kontroler urządzeń WiFi Z-Wave dla różnych aplikacji inteligentnego domu.

VDSL2 DLSAM

Korzyści z VDSL

Wraz z nadejściem technologii IPv6 oraz zastosowaniem jej w usługach dostępu do Internetu, przesyłania obrazu i dźwięku, w HDTV/Internet TV oraz w grach interaktywnych, urządzenia VDSL stały się idealną technologią dla szerokopasmowego dostępu xDSL. Większa przepustowość oraz zaawansowane usługi to korzyści dla operatorów, które wpływają na wzrost średniego zysku z użytkownika (ARPU) oraz na ciągły rozwój firmy. Optymalizacja przepustowości oraz przydatne funkcje mają znaczący wpływ na inwestycję, szczególnie dla operatorów DSL, którzy konkurują z technologiami kablowymi i światłowodowymi. Zaprojektowane, aby zwiększać zarówno przepustowość jak i zasięg, rozwiązania VDSL2 firmy ZyXEL oferują dostawcom usług elastyczną oraz efektywną kosztowo migrację ze starej sieci xDSL do nowszej, bardziej wydajnej i z większymi możliwościami. To wszystko przy niedużym nakładzie inwestycyjnym.

Te nowoczesne rozwiązania są dedykowane dla inteligentnego domu. Idealnie sprawdzają się w usługach typu IPTV, smart TV, zarządzanie energią w domu, automatyzacja domu i LTE (Long-Term-Evolution) femtocell. Są to rozwiązania, które umożliwią operatorom dostarczanie usług cyfrowych spełniających oczekiwania klientów. Wraz z obsługą zaawansowanego protokołu IPv6, rozwiązania ZyXELa typu end-to-end spełniają najnowsze normy i nie wymagają aktualizacji czy przyszłej wymiany urządzeń.

Dodatkowo poza urządzeniami VDSL2, ZyXEL oferuje szerokie portfolio produktów i rozwiązań zgodnych z protokołem IPv6. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.zyxel.com/.

blog comments powered by Disqus
ZyXEL prezentuje kolejne rozwiązania sieciowe zgodne z protokołem IPv6