PODPOWIEDZI:

Nowe słuchawki Panasonic z serii HXD – coś i dla ucha, i dla oka!

Nowe słuchawki Panasonic z serii HXD – coś i dla ucha, i dla oka!

Firma Panasonic ma przyjemność zaprezentować serię najnowszych słuchawek HXD, które zachwycają ponadczasowym wzornictwem i niezwykłą jakością dźwięku. Seria ta obejmuje trzy różne modele — HXD3, HXD5 i HXD7W — i stanowi kolejny dowód przywiązania firmy Panasonic do pięknego wzornictwa. Wszystkie trzy modele mają elegancki, minimalistyczny wygląd opracowany z myślą o długim użytkowaniu i ponadczasowym miejskim stylu, dostępne są również w ciekawych wersjach kolorystycznych.

Słuchawki HXD3, HXD5 i HXD7W różnią się nieco wizualnie, ale zapewniają równie wysoką jakość dźwięku. Aby zagwarantować użytkownikom nieskazitelnie czysty dźwięk w każdym otoczeniu, firma Panasonic zastosowała w tych słuchawkach najlepsze technologie audio.

HXD3: intrygujące połączenie materiałów

HXD3 to minimalistycznie eleganckie słuchawki, w których obudowa z kolorowego metalu łączy się z matową ramką. Miękka, silikonowa poduszka sprawia, że model prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, jest wygodny i dokładnie przylega do ucha. Jest to także doskonały materiał do izolacji hałasu otoczenia. Słuchawki HXD3 o uniwersalnym, minimalistycznym wzornictwie są dostępne w pięciu kolorach i przypadną do gustu wielu miłośnikom muzyki.

HXD5: eksperymentalny minimalizm

HXD5 to doskonały przykład minimalistycznego, industrialnego wzornictwa. Słuchawki te są dostępne w dwóch kolorach — białym i tytanowo-czarnym z czerwonymi akcentami. Odblaskowe, chromowane wykończenie odbija światło i kolory, tworząc zaskakujący i naprawdę wyjątkowy efekt.

HXD3

Oprócz wyjątkowego wzornictwa słuchawki HXD5 wyróżniają się dużymi przetwornikami o przekątnej 40 mm oraz miękkimi poduszkami ze skóry syntetycznej. Dzięki temu dźwięk dorównuje klasą wyglądowi.

HXD7W: odważny styl

Osoby lubiące się wyróżniać, z pewnością zwrócą na siebie uwagę wybierając solidne słuchawki HXD7W o powiększonej obudowie. Charakterystyczna, czarna i biała obudowa modelu HXD7W sprzyja też maksymalnym parametrom akustycznym tych słuchawek wyposażonych w przetworniki o przekątnej 40 mm. Użytkownicy będą dzięki temu nie tylko dobrze wyglądać, ale mogą też słuchać dźwięku o najwyższej jakości.

Słuchawki HXD7W są ponadto wyposażone w pilota z jednym przyciskiem oraz mikrofon do użytku z telefonem komórkowym.

blog comments powered by Disqus
Nowe słuchawki Panasonic z serii HXD – coś i dla ucha, i dla oka!