PODPOWIEDZI:

Uporządkuj swoje biurko. Nowe stojaki dla produktów Apple

Uporządkuj swoje biurko. Nowe stojaki dla produktów Apple

Cooler Master, jeden z czołowych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy, urządzeń peryferyjnych i akcesoriów komputerowych, ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu do sprzedaży dwóch nowych stojaków ROC i L-STAND.

Produkty te stanowią początek nowej serii akcesoriów mobilnych Cooler Master dedykowanych urządzeniom firmy Apple. Stojaki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak aluminium i stal co stanowi doskonałe uzupełnienie dla MacBooka (L-STAND oraz ROC) oraz iPada (ROC). Utrzymują one urządzenia w bezpiecznej pozycji, a także pomagają zaoszczędzić miejsce na biurku oraz podkreślają eleganckie wzornictwo produktów Apple.

ROC – podstawa dla iPada i MacBooka

Stojak ROC jest dedykowany urządzeniom MacBook Pro, iPad wszystkich generacji oraz tabletom innych producentów. Dzięki swojej wadze i antypoślizgowym uchwytom wykonanym z gumy, MacBook Pro oraz iPad są umieszczone w bezpiecznej pozycji wertykalnej, przez co zyskujemy więcej wolnego miejsca na biurku. MacBook Pro jest utrzymywany w nieruchomej pozycji, natomiast iPad posiada odrobinę luzu dzięki czemu można ustawić go pod dogodnym nachyleniem umożliwiającym swobodne oglądanie filmu lub korzystanie z aplikacji. Urządzenia umieszczone w stojaku ROC, są również gotowe do ładowania. iPad ma sporo miejsca na kable, jeżeli zaś chodzi o MacBook Pro to można do niego podłączyć nie tylko ładowarkę, ale także inne peryferia. Kolejną zaletą stosowania stojaka jest rozwiązanie problemu poplątanych kabli - dzięki ROC można je uporządkować. Stojak ROC jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym.

L-STAND-12

L-STAND – ramię na MacBooka

Alternatywą dla ROC’a jest L-STAND. Posiada aluminiową ramę, która przekształca MacBooka w szczupłą, biurkową mini wieżyczkę. Uchwyt zmniejsza powierzchnię zajmowaną przez Maca i ułatwia dogodne ułożenie kabli. Nieścieralna guma umieszczona wewnątrz uchwytu chroni sprzęt przed ewentualnymi zadrapaniami i zapewnia stabilność. L-STAND to świetne narzędzie, by uporządkować swoje domowe lub robocze biurko i zyskać na nim dodatkową przestrzeń. Sprawia, że design naszego biura zyskuje na nowoczesności.

Sugerowana cena detaliczna stojaków ROC i L-STAND to: 209,00 PLN brutto

blog comments powered by Disqus
Uporządkuj swoje biurko. Nowe stojaki dla produktów Apple