PODPOWIEDZI:

Wycieczki – nowa aplikacja na telewizorach Samsung Smart TV

Wycieczki – nowa aplikacja na telewizorach Samsung Smart TV

Użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV znajdą teraz łatwo, o dowolnej porze, siedząc we własnym domu oferty wypoczynku w Egipcie, Grecji, Tunezji lub Turcji. Nowa aplikacja Wycieczki dopasowuje ofertę hoteli do preferowanego przez użytkownika sposobu spędzania czasu. To jedna z pierwszych usług tego typu na platformach Smart TV.

Aplikacja Wycieczki zastępuje obsługę z biura podróży. Na podstawie informacji o preferowanym sposobie wypoczynku, dopasowuje lokalizację kurortu i hotel. Użytkownik wybiera, czy chce spędzać czas na plaży, czy woli aktywny wypoczynek lub nocne rozrywki. Podaje czy planuje wakacje z dziećmi czy też nastawia się na zwiedzanie zabytków. Dopiero wtedy aplikacja proponuje kilka ofert. Wybierane są one spomiędzy 500 sprawdzonych, cztero- i pięciogwiazdkowych hoteli z ofertą all inclusive. Pobyty są atrakcyjne cenowo.

Podczas wybierania ofert nie są uwzględniane małe biura podróży o niesprawdzonej opinii. W bazie dostępne są wyłącznie oferty dużych i sprawdzonych touroperatorów, co zapewnia bezpieczeństwo i daje klientom pewność, że wymarzony wyjazd odbędzie się bez przeszkód.

samsung

Skorzystanie z usługi oraz zamówienie wycieczki jest bardzo proste. Użytkownik wybiera rodzaj wypoczynku (wskazując kategorię: Odpoczynek, Zwiedzanie, Rozrywka, Z dzieckiem lub Aktywnie), a aplikacja proponuje na tej podstawie najlepszą ofertę wypoczynku. Pobyt można zarezerwować telefonicznie korzystając z pomocy konsultanta, który wypełniani za nas formularz rezerwacji i dokona wszystkich formalności. System rezerwacji telefonicznej dostępny jest 7 dni w tygodniu.

Aplikacja Wycieczki jest jedną z pierwszych interaktywnych usług tego typu przygotowaną na telewizory Smart TV. Dzięki porozumieniu z właścicielem aplikacji, będzie ona dostępna przez pierwszy rok funkcjonowania tylko na telewizorach Samsung Smart TV.

Użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV mogą już korzystać z ponad 40 aplikacji w języku polskim oraz setek globalnych, które są do pobrania ze sklepu Samsung Apps. Za tworzenie i wdrażanie zarówno lokalnych, jak i globalnych aplikacji dla urządzeń mobilnych oraz telewizorów Samsung Smart TV odpowiada warszawskie Centrum Badawczo-Rozwojowe firmy Samsung Electronics Polska.

blog comments powered by Disqus
Wycieczki – nowa aplikacja na telewizorach Samsung Smart TV