PODPOWIEDZI:

ViDiS stawia na Digital Signage!

ViDiS stawia na Digital Signage!

ViDiS SA – wyspecjalizowany dystrybutor AV oraz wyłączny certyfikowany dystrybutor SpinetiX w Polsce nawiązał współpracę z firmą MMD rozszerzając tym samym swoją ofertę o monitory marki Philips.

MMD jest licencjonowanym producentem monitorów Philips. W ofercie ViDiS znajdą się monitory LCD dedykowane do Digital Signage (z podświetleniem CCFL oraz LED) o przekątnych od 32” do 65”. W bogatej ofercie monitorów Philips znajdują się m.in. monitory z nowoczesną, autostereoskopową technologią 3D (pozwalającą na oglądanie materiału 3D bez dodatkowych okularów), monitory dedykowane do ścian video (z niezwykle cienką ramką) oraz monitory dotykowe (w tym „kioski”, totemy i stoły). Całość oferty uzupełnią monitory budżetowej serii „E-Line” oraz modele o wysokiej jasności i cienkiej ramce (seria „V-Line”)

Wszystkie monitory marki Philips mogą pracować w trybie ciągłym 24h/7 oraz zastosowano w nich nowoczesne rozwiązania, takie jak slot OPS, Smart Insert (miejsce dedykowane pod odtwarzacz multimediów), SmartPower (tryby oszczędzania matrycy i poboru prądu) czy Pixel Shift (chroniący matrycę przed wypaleniem pikseli”).

Philips Seria E 1

Wszystkie monitory Philips wyprodukowano z niezwykłą dbałością o środowisko co potwierdzają m.in. certyfikaty Energy Star oraz RoHS. Monitory są również całkowicie bezołowiowe.

„Podjęliśmy decyzję o inwestycji w rynek Digital Signage, ponieważ oceniamy go jako bardzo perspektywiczny – mówi Tomasz Kliczkowski wiceprezes zarządu ViDiS - Wyróżniające się znakomitą jakością i trwałością monitory Philips w połączeniu z rozwiązaniami SpinetiX pozwalają nam stworzyć unikalną ofertę, której nie da się porównać z innymi, zarówno pod kątem jakości jak i ceny”

blog comments powered by Disqus
ViDiS stawia na Digital Signage!