PODPOWIEDZI:

Bethesda zapowiada kontynuację Dooma i Wolfensteina

Bethesda zapowiada kontynuację Dooma i Wolfensteina

Zapowiedziano pełnoprawną kontynuację Dooma z 2016 roku oraz kolejną odsłonę kultowego cyklu Wolfenstein. Chodzi o tytuły Doom Eternal oraz Wolfenstein: Youngblood.

Prezentacja Bethesdy to nie tylko Fallout. Jedną z większych zapowiedzi podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles była gra Doom Eternal. To klasyczna strzelanka, która jest bezpośrednią kontynuacją Dooma z 2016 roku. Reaktywacja legendarnej serii okazała się wielkim sukcesem firmy, która powierzyła prace nad najnowszym tytułem dla sprawdzonej ekipy ze studia id Software.

Twórcy obiecali wyjątkowo dynamiczny system walki oraz dwa razy więcej przeciwników niż w poprzedniej odsłonie. Ponownie będziemy mogli wybrać się w międzywymiarową podróż do piekła, aby zmierzyć się z legionami krwiożerczych demonów. Więcej szczegółów zostanie podanych 10 sierpnia podczas QuakeConu.

Obszerny wybór gier – najnowsze tytuły, świetne ceny >>>

Bez echa nie przeszła także prezentacja Wolfenstein: New Blood. Ta odsłona jednej z najstarszych serii gier w historii przenosi graczy do okupowanego przez nazistów Paryża w latach 80. Historia ukazana w rozgrywce wciąż ukazuje tę samą alternatywną rzeczywistość, w której Niemcy wygrały II Wojnę Światową. Jedyne co się zmienia w kolejnych odsłonach to perspektywa, z której oglądamy świat gry. Tym razem będziemy mogli wcielić się w córki B.J. Blazkowicza.

W walce przeciwko okupantom nie będziemy sami. Twórcy przekonują, że ten tytuł powstaje przede wszystkim z myślą o rozgrywce kooperacyjnej. Premiera najnowszego Wolfensteina zapowiadana jest na przyszły rok.

blog comments powered by Disqus
Bethesda zapowiada kontynuację Dooma i Wolfensteina