PODPOWIEDZI:

Fallout 76 jednak nie będzie grą MMO

Fallout 76 jednak nie będzie grą MMO

Podczas pokazu Bethesdy w trakcie tegorocznych targów E3 padło więcej szczegółów dotyczących najnowszej odsłony kultowego RPG-a. Premiery gry możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Fani serii czekali na konkrety już od chwili publikacji pierwszej zapowiedzi, która rozbudziła ich wyobraźnię. Okazuje się, że najnowszy Fallout faktycznie będzie prequelem wszystkich poprzednich części. Akcja będzie toczyć się w czasie, gdy nikt jeszcze nie słyszał o wirusie FEV, armii Super Mutantów czy innych „falloutowych” zjawiskach.

Czytaj także: Najciekawsze premiery gier w czerwcu >>>

Najistotniejszą kwestią jest sprawa trybów rozgrywki. Jesteśmy przyzwyczajeni do samotnego przemierzania radioaktywnych pustkowi, jednak Fallout 76 skupia się na rozgrywce sieciowej. Razem z innym graczami będziemy zajmowali się walką o przetrwanie w ekstremalnie nieprzyjaznych warunkach. Twórcy tym razem położyli największy właśnie na sztukę przetrwania, która będzie głównym elementem tej gry.

Aby budować, czasem trzeba niszczyć...

Mapa, która będzie czterokrotnie większa od tej, jaką mieliśmy okazję oglądać w Fallout 4, pomieści jednak jedynie kilku graczy. Nie setki, nie tysiące, a kilku, więc ci, którzy czekają na Fallouta w wersji MMO, będą musieli jeszcze poczekać. Twórcy zapewniają, że zabawa w pojedynkę również będzie możliwa, jednak przetrwanie w postapokaliptycznych realiach będzie znacznie łatwiejsze, jeżeli gracze będą współpracować. Możliwa będzie także walka o terytoria i zasoby pomiędzy graczami, co ma zachęcić również fanów PvP. W grze nie zabraknie możliwości budowy baz oraz sztandarowego systemu rozwoju postaci.

Replika kultowego hełmu T-51 trafi do graczy z edycją kolekcjonerską

Gry i konsole - ogromny wybór, przystępne ceny >>>

Zapowiedziano też edycję kolekcjonerską – „Power Armor Edition”. W jej skład wchodzi między innymi replika hełmu T-51 z wbudowanym głośnikiem modulującym głos i funkcjonalną latarką.

Fallout 76 trafi do sprzedaży 14 listopada na PC, Xbox One oraz PS4.

blog comments powered by Disqus
Fallout 76 jednak nie będzie grą MMO