PODPOWIEDZI:

myTAB 10 – emocje zawsze przy Tobie

myTAB 10 – emocje zawsze przy Tobie

myTAB 10 – tak nazywa się pierwszy tablet wyprodukowany przez myPhone - polskiego producenta telefonów komórkowych. Jest udanym połączeniem interesującego wzornictwa z komponentami wysokiej jakości, zapewniającymi szybką i wydajną pracę.

myTAB 10 wyposażony został w układ Allwinner A10, oparty na architekturze ARM v7 i jednordzeniowym procesorze Cortex-A8 oraz taktowany z częstotliwością 1,2 GHz. Takie rozwiązanie zapewnia optymalne zużycie energii w stosunku do wydajności urządzenia. Jego praca wspomagana jest przez 32-bitową pamięć operacyjną DDR3 SDRAM o pojemności 1GB. Wbudowana pamięć wewnętrzna o pojemności 8GB pozwala na przechowanie bardzo wielu plików, a w razie potrzeby możemy skorzystać z zewnętrznych kart pamięci o pojemności do 32GB. Za obsługę grafiki w tym układzie odpowiada procesor graficzny Mali 400 MP, znany z wielu ostatnich nowości działających pod systemem Android. Połączenie tych układów daje wiele możliwości – rewelacyjnie sprawdza się przy wyświetlaniu filmów HD i pozwala na obsługę popularnych formatów video, wspiera kodowanie video H.264, umożliwia wyświetlanie obrazu (o jakości Full HD, Full HD 3D oraz 2160P) na zewnętrznych urządzeniach, za pomocą wbudowanego złącza mini-HDMI. Obok tego portu znajdziemy jeszcze dwa porty micro-B USB, złącze kart pamięci oraz gniazdo mini-jack. Oprócz wbudowanej obsługi WiFi, myTAB 10 może łączyć się z siecią za pomocą zewnętrznego modemu 3G.

Pojemnościowy wyświetlacz typu IPS najnowszej generacji o przekątnej 9,7” i rozdzielczości 1024x768 pikseli, zapewniający perfekcyjne odwzorowanie barw i obraz widoczny pod bardzo szerokim kątem (178 stopni), pokryty został taflą szkła, chroniącą go przez zarysowaniem. Pięciopunktowy multitouch pozwala na wykorzystanie pełnego spektrum możliwości drzemiących w obsłudze urządzenia za pomocą dotyku.

Niezwykle smukła (ma tylko 10mm grubości), lekka i elegancka obudowa wykonana została z kombinacji szkła, aluminium i tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Producent połączył interesujące wzornictwo nawiązujące do najnowszych trendów, z bardzo dobrymi jakościowo komponentami, zapewniającymi szybką i wydajną pracę.

myTAB 10 2

Niezwykle istotnym elementem nowego myTAB 10 jest system operacyjny Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. To pierwszy dopracowany i bardzo wydajny system, napisany z myślą o tabletach, nie będący adaptacją systemu dla smartfonów.

Nowy tablet zasilany jest za pomocą akumulatora polimerowego o objętości 8000 mAh, Pozwala on na ciągłą pracę urządzenia do 10 godzin, a używany sporadycznie, dużo rzadziej domagać się będzie dostępu do ładowarki.

Tablety myTAB mają niepowtarzalną szansę stać się interesującą, tańszą alternatywą dla drogich urządzeń wiodących producentów. Jednocześnie dużo lepszą jakościowo i dużo bardziej efektywną od tanich urządzeń.

myTAB 10 objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Sugerowana cena detaliczna brutto urządzenia wynosi 749 złotych.

myTAB 10 właśnie wchodzi do sprzedaży w kilku krajach jednocześnie. Wprowadzany jest w tym samym czasie w Polsce, Czechach, Słowacji, Słowenii, na Węgrzech, a także na Litwie, na Ukrainie i w Estonii.

blog comments powered by Disqus
myTAB 10 – emocje zawsze przy Tobie