PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Far Cry: New Dawn – Skok na kasę?

Żyj chwilą, przeżywaj bez końca. Przedstawiamy słuchawki Sennheiser Momentum

Żyj chwilą, przeżywaj bez końca. Przedstawiamy słuchawki Sennheiser Momentum

Doświadcz doskonałego dźwięku wszystkimi zmysłami. Przedstawiamy model, którym Sennheiser wchodzi w świat nowoczesnego luksusu. Wykonane ręcznie z najwyższej klasy stali nierdzewnej i oddychającej skóry naturalnej, słuchawki Momentum są ucztą dla uszu, oczu i dotyku. Ich nowoczesny styl idzie w parze z nowoczesnym brzmieniem i wyposażeniem.

Głośniki oparte na neodymowych magnesach zapewniają wyjątkowo pełne, bogate i pełne detali brzmienie we wszystkich częstotliwościach, które uzupełnia szeroki obraz dźwiękowy. Szczególnie zwracamy uwagę na brzmienie basów, które w tym modelu są mocne i zwarte, jednak nie dominujące. Brzmienie słuchawek Momentum można streścić następująco: znane brzmienie Sennheisera z dodatkowym elementem witalności i dynamizmu.

Słuchawki Sennheiser Momentum zaprojektowane są do użycia z przenośnymi urządzeniami, w szczególności iPod, iPhone, iPad. Zapewniają to:

  • zamknięta konstrukcja, dobrze izolująca od dźwięków otoczenia;

  • niska impedancja: tylko 18 Ohm;

  • przestawialne złącze Jack (proste lub łamane);

  • pilot z wbudowanym mikrofonem i sterowaniem telefonem/multimediami.

Sennheiser Momentum

Dla osób, które chcą cieszyć się brzmieniem Momentum w domu z tradycyjnych odtwarzaczy, bez niepotrzebnych funkcji, w komplecie dostarczony jest standardowy przewód wyposażony proste złącze Jack 3,5 mm. Zaś dla wygody wszystkich dostarczony jest także luksusowy pokrowiec, w którym słuchawki nie tylko są bezpieczne, ale także pięknie wyglądają. Całość uzupełnia niespotykana wytrzymałość słuchawek oraz 2-letnia gwarancja międzynarodowa, czyli znaki szczególne wszystkich produktów Sennheiser.

Sennheiser Momentum to słuchawki dla osób ceniących designerskie produkty oraz rozwiązania, które ułatwiają życie, a także czynią je piękniejszym.

blog comments powered by Disqus
Żyj chwilą, przeżywaj bez końca. Przedstawiamy słuchawki Sennheiser Momentum
Autor: Łukasz