PODPOWIEDZI:

Żyj chwilą, przeżywaj bez końca. Przedstawiamy słuchawki Sennheiser Momentum

Żyj chwilą, przeżywaj bez końca. Przedstawiamy słuchawki Sennheiser Momentum

Doświadcz doskonałego dźwięku wszystkimi zmysłami. Przedstawiamy model, którym Sennheiser wchodzi w świat nowoczesnego luksusu. Wykonane ręcznie z najwyższej klasy stali nierdzewnej i oddychającej skóry naturalnej, słuchawki Momentum są ucztą dla uszu, oczu i dotyku. Ich nowoczesny styl idzie w parze z nowoczesnym brzmieniem i wyposażeniem.

Głośniki oparte na neodymowych magnesach zapewniają wyjątkowo pełne, bogate i pełne detali brzmienie we wszystkich częstotliwościach, które uzupełnia szeroki obraz dźwiękowy. Szczególnie zwracamy uwagę na brzmienie basów, które w tym modelu są mocne i zwarte, jednak nie dominujące. Brzmienie słuchawek Momentum można streścić następująco: znane brzmienie Sennheisera z dodatkowym elementem witalności i dynamizmu.

Słuchawki Sennheiser Momentum zaprojektowane są do użycia z przenośnymi urządzeniami, w szczególności iPod, iPhone, iPad. Zapewniają to:

  • zamknięta konstrukcja, dobrze izolująca od dźwięków otoczenia;

  • niska impedancja: tylko 18 Ohm;

  • przestawialne złącze Jack (proste lub łamane);

  • pilot z wbudowanym mikrofonem i sterowaniem telefonem/multimediami.

Sennheiser Momentum

Dla osób, które chcą cieszyć się brzmieniem Momentum w domu z tradycyjnych odtwarzaczy, bez niepotrzebnych funkcji, w komplecie dostarczony jest standardowy przewód wyposażony proste złącze Jack 3,5 mm. Zaś dla wygody wszystkich dostarczony jest także luksusowy pokrowiec, w którym słuchawki nie tylko są bezpieczne, ale także pięknie wyglądają. Całość uzupełnia niespotykana wytrzymałość słuchawek oraz 2-letnia gwarancja międzynarodowa, czyli znaki szczególne wszystkich produktów Sennheiser.

Sennheiser Momentum to słuchawki dla osób ceniących designerskie produkty oraz rozwiązania, które ułatwiają życie, a także czynią je piękniejszym.

blog comments powered by Disqus
Żyj chwilą, przeżywaj bez końca. Przedstawiamy słuchawki Sennheiser Momentum