PODPOWIEDZI:

Samsung sprzedał w rekordowym czasie 20 milionów GALAXY S III

Samsung sprzedał w rekordowym czasie 20 milionów GALAXY S III

W ciągu 100 dni od rynkowej premiery GALAXY S III sprzedano 20 mln sztuk tego modelu. To absolutny rekord. Smartfon sprzedaje się szybciej, niż którykolwiek z jego poprzedników.

Samsung Electronics Co., Ltd, światowy lider w dziedzinie mediów cyfrowych i rozwiązań integrujących technologie cyfrowe, poinformował o tym wyniku sprzedaży. Źródłem sukcesu flagowego smartfona firmy Samsung są ergonomiczna konstrukcja i nowe funkcje.

Inspirowany naturą GALAXY S III to rewolucyjny smartfon, który zapewnia wyjątkowe wrażenia oraz intuicyjną obsługę. Duży, 4,8-calowy ekran HD Super AMOLED zapewnia doskonałą jakość obrazu, a szeroka gama funkcji fotograficznych pozwala łatwo uwiecznić każdy moment. Samsung GALAXY S III używa inteligentnego oprogramowania, które reaguje na twarz, gesty i głos użytkownika. Ma też szereg dodatkowych funkcji, które zwiększają wydajność i komfort obsługi, w tym Smart Stay, S Beam i AllShare Cast.

Samsung GALAXY S III

„Od czasu majowego debiutu GALAXY S III cieszy się nieustającą uwagą i popularnością, a my jesteśmy zachwyceni jego sukcesem” - powiedział JK Shin, prezes i dyrektor działu IT & Mobile Communications w Samsung Electronics. „Chciałbym szczerze podziękować klientom, którzy wybrali GALAXY S III i zapewnić ich, że nigdy nie przestaniemy dostarczać inteligentnych technologii mobilnych, które pomagają użytkownikom odkrywać nowe możliwości i doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania" – dodaje JK Shin.

W dniu premiery GALAXY S III był dostępny w kolorze ciemnoniebieskim (Pebble Blue) i białym (Marble White), a obecnie wybór rozszerzono o następujące barwy: bursztynową (Amber Brown), rubinową (Garnet Red), szafirową (Sapphire Black) i tytanowo-szarą (Titanium Gray).

blog comments powered by Disqus
Samsung sprzedał w rekordowym czasie 20 milionów GALAXY S III