PODPOWIEDZI:

Zdrowy początek dnia

Zdrowy początek dnia

Warto poświęcić kilka chwil na przygotowanie porannego posiłku, aby dobrze rozpocząć dzień. Nic tak nie pobudza do życia, jak smaczne i zdrowe śniadanie. Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez pożywnych kanapek. Toster MPM pomoże je przygotować, dostarczając energii na cały dzień

W porannym pośpiechu często lekceważymy śniadanie. Zastępujemy je kilkoma łykami porannej kawy lub herbaty, które i tak często wypijane są w pędzie. Sytuacja ta dotyczy również dzieci, które wolą dłużej pospać często narzekając na brak apetytu rano. Warto jednak pamiętać o tym, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, które daje nam energię na cały dzień. Co więcej śniadanie poprawia również nastrój – wykazano, iż osoby, które jedzą poranny posiłek są mniej podatne na depresje, odporniejsze na stres oraz rzadziej chorują. Dzięki odpowiednio skomponowanej dawce porannej energii zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli siłę, aby skupić się na obowiązkach dnia codziennego.

Toster firmy MPM BH-8863 pozwoli przygotować pyszne i pożywne śniadanie, które zagwarantuje dobre samopoczucie przez cały dzień. Urządzenie wyposażone jest w wiele funkcji, między innymi niezwykle wygodną funkcję rozmrażania, która przyda się w sytuacji, kiedy dysponujemy jedynie zamrożonym pieczywem. Ponadto toster posiada specjalny podgrzewacz do bułek, który pozwoli na przygotowanie ciepłych kanapek na wiele sposobów z wykorzystaniem różnych rodzajów pieczywa, rogalików czy bułek. Dodatkowo, rozłożenie grzałek w tosterze sprawi, że grzanki opieczone zostaną równo z dwóch stron, dzięki czemu będą idealnie chrupkie. Model BH-8863 wyposażony został w tackę na okruchy, dzięki której łatwo można pozbyć się resztek jedzenia, utrzymując urządzenie w czystości. Dodatkowo toster pokryty został specjalną powłoką, na której niewidoczne są ślady palców.

MPM BH-8863

Przepis na pożywne i smaczne tosty:

Składniki:

1.Pieczywo pełnoziarniste – bogate w błonnik, który odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego

2.Biały ser

3.Jogurt naturalny

4.Rzodkiewka

5.Szczypiorek

6.Sól i pieprz

7.Awokado – bogate w zdrowe tłuszcze, które dostarczą energii na cały dzień

Pokrojone pieczywo wkładamy do tostera. Na stopniowej skali wybieramy czas, w którym będziemy opiekać tosty. W między czasie przygotowujemy twarożek. Biały ser mieszamy z jogurtem naturalnym w proporcjach pół na pół. Dodajemy drobno posiekany szczypiorek rzodkiewkę oraz przyprawy, a następnie dokładnie mieszamy. Tak przygotowany twarożek układamy na ciepłych tostach. Następnie obrane awokado kroimy na cienkie plasterki i układamy na kanapkach.

blog comments powered by Disqus
Zdrowy początek dnia